• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Popálený jazyk, na druhý deň mu zostal biely. Ísť k Dr.?

17. ledna 2014 
Maminky, vždy som si davala pozor na to, aby som malemu (10mesiacov) nedala horuce jedlo... hold , vcera sa to stalo prvy krat :((( vždy som sa davala na to pozor, pečlivo mu papanie fukala, len aby sa neopalil,.. no zohriala som mu papanie, pomiesala ale nevsimla si jednoho vacsieho kuska, ktory bol horuci,.. ostatok mal normalnu teplutu :/ a jak som krmila maleho tak zrazu zacal strasny krik a hned som si uvedomila, že ho to mohlo palit, tak som mu to rychlo vybrala z pusinky, dala cajik a nasledne ochladzovala , po 5min plakania bol už maly v pohode, ani mi neprisiel že by ho nieco bolelo ... no rano som sa mu pozrela na jazyk a spicku jazyka ma bielu :(( mne sa teda nikdy nestalo že by som sa niekedy tak riadne opalila a jazyk mi ostal biely ... co mu mam na to dat? mam ist s tym k dr? nechyta sa ani za jazyk, tak nemam pocit že by ho to bolelo, papa vsetko a pekne ,.. co mam robit? dakujem
17. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se to nestalo (ještě?!), ale myslím si, že to nic není. Bolelo ho to, leknul se a asi se mu trochu na jazýčku udělal "puchýřek" možná, ale nic jiného mu není, takže bych to neřešila a počkala, ono to zase zmizí. Popálená pusa je nepříjemná, ale aby to bylo nebezpečné, tak by to musela být o hodně horší nehoda! Tipla bych, že se mu třeba nebude chtít tolik jíst nebo se bude bát, že se zase spálí... Ale jinak mu určitě nic není. Kolikrát my si opaříme pusu, to je stejné :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek