• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Popálený paleček od žárovky. Máte zkušenost?

12. prosince 2009 
Ahojte, malý se dnes chytil svítící žárovky a udělal se mu puchýřek asi 1 cm x 0,5 cm na palci...dala jsem mu to hned pod studenou vodu, ale puchýř tam je...jinak jsem na to nedávala nic...máte někdo s něčím podobným zkušenost?
7. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malá dnes zkoušela, jestli roztopené kamna pálí. Udělal se jí malý puchýřek na kloubu prstu. Jen jsem jí to pofoukala. Puchýřek se jí totiž udělal až za několik hodin. Nepláče, nebolí ji to, tak to zatím neřeším.
7. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, malému se stalo to samé. Dávala jsem panthenol gel. Akorát si to z prstíku hned smazal, tak jsem to pak dávala v noci, když spal.
7. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na popáleniny je výborný Fenistyl gel. Dobře se to pak hojí a nebolí to. A kombinovat s pantenolovou mastí.
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, malá si taky jednou spálila prstík o žárovku, měla puchýřek přes celé bříško prstíku. Mazala jsem panthenolem a druhý den puchýř prasknul a zahojilo se to v pohodě.
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš malej si sáhnul na horkou troubu, udělal se mu puchýřek na ukazováčku, pořád za mnou chodil a chtěl ho foukat, ničím jsme mu to nemazali, za dva dny puchýřek praskl, malej to zalepit nechtěl, tak jsme pořád jen foukali bebíčko.
8. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporucuji Hemagel. Vice na www.hemagel.cz
Je to fakt zazrak, jsem z toho hotova - mazala jsem male jizvu po siti a zmizela zazracne rychle.
12. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek