Špinění 15. den cyklu, máte zkušenost?

dagmarj
22. črc 2015

Ahoj holky. Má tu někdo zkušenost se spinenim 15 den cyklu? Nevíte co by to mohlo znamenat? Docela me to vydesilo i když je to jen slabé spineni. Myslíte, že by to mohlo být uhnizdovani vajíčka?

werumka
22. črc 2015

@dagmarj Jedná se s největší pravděpodobností o ovulační krvácení. Zkus pogooglit, dočteš se o tom docela dost 😉

werik153
22. črc 2015

Ahoj, já jsem měla tohle 7 den cyklu, MS mám jen 2-3 dny...a tohle se mi stalo 4 dny po ní, tak taky nevím co to bylo i teď v době ovulace jsem měla narůžovělý hlen.

dagmarj
autor
22. črc 2015

@werumka i když jsem měla ovu hned po MS?

werumka
22. črc 2015

@dagmarj Máš potvrzené, že byla hned po menstruaci? Kolikátý den? Jak dlouhé máš jinak cykly?

dagmarj
autor
22. črc 2015

@werumka cyklus mám někdy 25 někdy 27. Trvá 7 dni, ted byla 6 dni, a slabá. A domnívám se, že byla z hlenu, bylo ho hodně a byl hodně vazky. Myslis že by to mohlo být i z mykozy? Zda se mi že pocituju svědění. Nechci být ještě těhotná ☹

werumka
22. črc 2015

@dagmarj Pokud máš cyklus mezi 25. a 27. dny, tak ovulace bude pravděpodobně mezi 11. a 14. dnem cyklu. A tomu by odpovídalo i to špinění. Vazký hlen po menstruaci je běžný - bývá podobný tomu ovulačnímu, ale není to ono. Teď máš nějaké bolesti nebo výtok?

dagmarj
autor
22. črc 2015

@werumka no zda se mi, že by mohla nastupovat mykoza. Tak uvidime. 4.8.

werumka
22. črc 2015

@dagmarj Zkus si nějaký cyklus ovulační testy, tu nejvyšší citlivost a hned po menstruaci. Dost Ti to napoví. Podle toho i odhadneš, jak dlouhou máš fázi po ovulaci a tím pádem kdy máš vždycky čekat další menstruaci. Odpadne Ti stres z případného těhotenství 😉

dagmarj
autor
22. črc 2015

@werumka vidis to me nenapadlo. A dá se to koupit normálně v lékárně nebo jen přes NET? Kolik to tak stojí? Já to nikdy nepotřebovala.