• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolkl pecku a teď ho bolí bříško, poradíte?

15. června 2012 
Tak jsem to odklepla dvakrát a nejde to vymazat :frowning2:
10. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajina.c jeste ho ten den co ji spolknul hlidali rodice a 3x kakal, ale nasi to nezkoumali(.... podleme by to bylo moc rychle.. preci jen je to vetsi a tak rychle by to asi neproslo.
10. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana To si taky myslím.
10. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to jsem tedy sama zvědavá, jak jste dopadli. A stěžuje si na bříško hodně ? Když ho třeba pozoruješ při hraní ( a neví to), drží se za něj ? polehává ? V noci spí dobře ? prdí ? S peckou to souviset může, ale myslím, že by se ta bolest zhoršovala a pokud by poranila střevo, byla by ve stolici natrávená krev ( černá, silně zapáchající stolice). Tak doufám, že to dopadlo dobře, ono kdyby to byl hladký předmět, tak to asi neřešíš, ale ta meruňková pecka je něco jiného. Určitě dej vědět jak to dopadlo, kdoví co spolknou naše děti :slight_smile:
10. čer 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slundo stezuje si parkrat za den.. sedi a najednou se chyti za brisko a rika boli brisko....ale tak stridave- zacalo to ve ctvrtek a pak to asi 3x rekl v patek v sobotu treba vubec az zas dnes po ranu..... v noci spal blbe pobrekaval, ted odopledne spal dobre. dneska zatim jeste nekakal
10. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, jakoby se ta pecka hýbala směrem ven a občas ho to zabolí....ale nerozumím tomu, takže jsou to jen domněnky. Snad už ji brzy vykaká a budete mít klid, chudinka.
10. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana Tak jak jste dopadli? Věřím, že je pecka venku a nebo pokud jste byli u Dr, tak je vše v pořádku, dej vědět, myslím na Vás. :wink:
11. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajina.c ahoj diky.. pecka zatim venku neni..... volala jsem dr. no trosku me sprdla proc to resim,ze pecku musi do 3 dnu vykakat.... ze nezna pripad,ze by se nekde sekla....ale jak jsem rikala, kdyby ho nebolelo brisko,tak to neresim) dneska si na brisko nestezoval, tak to snad bude dobre
11. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:@eloana Chtěla bych vidět jí, kdyby to bylo její dítě, jestli by byla v klidu :angry: , to je jasný, že máš strach. Tak budeme doufat v dnešek, asi se tam pecce líbí. Hlavní je, že si nestěžuje na bříško, to je dobrý znamení. :wink:
11. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce at je brzo venku, dcera spoklka pecku "pouze" z třešničky a lekla jsem se taky.Vyšla ven po třech dnech :wink:
11. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana Tak jak??? Už je venku?
13. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajina.c
@jajkax pecka od tresne vcera vysla... a od merunky ne :confounded: tak nevim zda opravdu nemohla vyjit hned ten prvni den
14. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš. A jestli si nestěžuje na bolesti, tak to bude o.k. A třeba ho to hned ten první den prohnalo a fakt šla ven:slight_smile:.
14. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajina.c a holky...... HLASIME PO 8 DNECH pecka venku:slight_smile:)))
14. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eloana Paráda!! Já jsem si myslela hned, že to chvíli potrvá :wink:
14. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivular :slight_smile: jsem rada..... mluvila jsem se znamym chirurem a ten rikal, ze se asi nekde sprajcla, proto to trvala a proto ho sem tam bolelo brisko
14. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana gratuluju :grinning: fajn, že to dobře dopadlo
15. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek