Spolkl pecku a teď ho bolí bříško, poradíte?

Ahoj, rada bych se poradila, zda nemate nektera podobnou zkusenost.....
Syn (dnes) 2 roky mi ve stredu spolknul pecku od merunky(( davil se, snazila jsem se ji vyklepat,ale spolknul ji. Od vcerejska si stezuje na bolest briska (ne cely den,ale chvilkove) Volala jsem detske a ta mi rekl, ze mame vydrzet -davat chleba, zeli a ze by mela pecka do 4 dnu vyjit. Znamy doktor me naopak hnal do nemocnice..... poslela jsem pediatricku. Jen me znepokojuje ta bolest briska. Jeste me napadlo, zda by ho nemel namozene od skakani na trampoline.
Diky
jajina.c
10. čer 2012
Tak jsem to odklepla dvakrát a nejde to vymazat 😞
eloanaautor
10. čer 2012
@jajina.c jeste ho ten den co ji spolknul hlidali rodice a 3x kakal, ale nasi to nezkoumali(.... podleme by to bylo moc rychle.. preci jen je to vetsi a tak rychle by to asi neproslo.
jajina.c
10. čer 2012
@eloana To si taky myslím.
slundo
10. čer 2012
tak na to jsem tedy sama zvědavá, jak jste dopadli. A stěžuje si na bříško hodně ? Když ho třeba pozoruješ při hraní ( a neví to), drží se za něj ? polehává ? V noci spí dobře ? prdí ? S peckou to souviset může, ale myslím, že by se ta bolest zhoršovala a pokud by poranila střevo, byla by ve stolici natrávená krev ( černá, silně zapáchající stolice). Tak doufám, že to dopadlo dobře, ono kdyby to byl hladký předmět, tak to asi neřešíš, ale ta meruňková pecka je něco jiného. Určitě dej vědět jak to dopadlo, kdoví co spolknou naše děti 🙂
eloanaautor
10. čer 2012
@slundo stezuje si parkrat za den.. sedi a najednou se chyti za brisko a rika boli brisko....ale tak stridave- zacalo to ve ctvrtek a pak to asi 3x rekl v patek v sobotu treba vubec az zas dnes po ranu..... v noci spal blbe pobrekaval, ted odopledne spal dobre. dneska zatim jeste nekakal
slundo
10. čer 2012
Tak to vypadá, jakoby se ta pecka hýbala směrem ven a občas ho to zabolí....ale nerozumím tomu, takže jsou to jen domněnky. Snad už ji brzy vykaká a budete mít klid, chudinka.
jajina.c
11. čer 2012
@eloana Tak jak jste dopadli? Věřím, že je pecka venku a nebo pokud jste byli u Dr, tak je vše v pořádku, dej vědět, myslím na Vás. 😉
eloanaautor
11. čer 2012
@jajina.c ahoj diky.. pecka zatim venku neni..... volala jsem dr. no trosku me sprdla proc to resim,ze pecku musi do 3 dnu vykakat.... ze nezna pripad,ze by se nekde sekla....ale jak jsem rikala, kdyby ho nebolelo brisko,tak to neresim) dneska si na brisko nestezoval, tak to snad bude dobre
jajina.c
11. čer 2012
😠eloana Chtěla bych vidět jí, kdyby to bylo její dítě, jestli by byla v klidu ]-( , to je jasný, že máš strach. Tak budeme doufat v dnešek, asi se tam pecce líbí. Hlavní je, že si nestěžuje na bříško, to je dobrý znamení. 😉
jajkax
11. čer 2012
Držím palce at je brzo venku, dcera spoklka pecku "pouze" z třešničky a lekla jsem se taky.Vyšla ven po třech dnech 😉
jajina.c
13. čer 2012
@eloana Tak jak??? Už je venku?
eloanaautor
14. čer 2012
@jajina.c
@jajkax pecka od tresne vcera vysla... a od merunky ne :-S tak nevim zda opravdu nemohla vyjit hned ten prvni den
jajina.c
14. čer 2012
Tak uvidíš. A jestli si nestěžuje na bolesti, tak to bude o.k. A třeba ho to hned ten první den prohnalo a fakt šla ven🙂.
eloanaautor
14. čer 2012
@jajina.c a holky...... HLASIME PO 8 DNECH pecka venku🙂)))
ivular
14. čer 2012
@eloana Paráda!! Já jsem si myslela hned, že to chvíli potrvá 😉
eloanaautor
14. čer 2012
@ivular 🙂 jsem rada..... mluvila jsem se znamym chirurem a ten rikal, ze se asi nekde sprajcla, proto to trvala a proto ho sem tam bolelo brisko
slundo
15. čer 2012
@eloana gratuluju 😃 fajn, že to dobře dopadlo

Začni psát odpověď...

Odešli