• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

U nočního kojení dítě spadlo z postele. Stalo se vám?

3. prosince 2009 
Stalo se nekomu u nocniho kojeni,ze usnul a najednou dite spadlo z postele,(strceni do ditete,samozrejme omylem)
25. zář 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam postel celou zabarikádovanou abych tomu předešla, ale kamarádce se to stalo, byla z toho celá špatná pěkně dlouho.
25. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj poupe, mě se stalo něco podobného, malá mi spadla z pultíku, cca 30cm výšky, plakala, ale jen že se lekla, potom byla úplně v klidu, raději jsme s ní zajeli na pohotovost, tam řekli, že je všechno o.k..díkybohu.ale taky jsem z toho byla strašně špatná, dokonce teď po 3 měs. se mi to připomíná...je třeba dávat veliký pozor na naše mrňousky, to je sekunda co se může něco stát....pá
25. zář 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja prave nechapu ani jak se to stelo,byly jsme u doktorky a dobry,takze postylku zabarikaduju
25. zář 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe, to se proste stane..takovych padu jeste bude, ale chapu, ze ses strasne vydesila.Nam nelinka pri pokusu a sezeni spadla a migla se o nohu kresla, sram jako prase, revu jak hrom...a za pul hodky se uz smala :wink:
25. zář 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,
nechci strašit, ale s věkem mimísků bude asi ještě hůř... :angry: :wink: ; mám zkušenost u obou dětí, myslela jsem si, že je hlídám moc, možná až přehnaně, a pak stačila doslova vteřina... Oba mi spadli z postýlky (snažili se vylézt)cca v 1 roce (asi to bude dědičné... :confused:, naštěstí vše bylo o.k. Dlouho mne to mrzelo, vyčítala jsem si to..Naše dr. rehab. mi psych.pomohla - prý dětičky vědí, jak mají padat (alespoň batolata), nejvíc si prý ublíží, když třeba zakopnou a někdo je chce chytit - pak spadne jinak než má a úraz je na světě... Prý mají anděle strážné... :slight_smile: ; Ale stejně mi to nedá a samo, že za malým běhám jak honicí pes, když lítá po bytě - co kdyby..?.. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, mám právě za sebou hrůzostrašný zážitek. Malá - 5 měsíců - nám spadla z manželské postele. během okamžiku se skoulela z prostředka, rána příšerná, hrozně plakala, lekla se. bohužel jsme pád neviděli, vyběhla jsem do koupelny, malou dala doprostřed postele/což si budu dokonce života vyčítat a mít to před očima/. Navíc se malá sotva přetočila z bříška na záda, vůbec nevím, jak to dokázala. ˇUplně jsem se sesypala, pořád brečím a je mi mizerně. Teď jsme přijeli z pohotovosti, udělali jí sono bříška a hlavičky, vypadá to v pořádku, ale stejně je mi blbě, pořád jí mám před očima, jak tam leží pod postelí a pláče. Dávejte si děsnýho bacha, nikdy bych si nepomyslela, že to malá dokáže, jsem s ní pořád a měla jsem pocit, že o ní vím všechno, ale malá mě nemile překvapila. Ted jí budu celou noc sledovat,i zítra, fakt to za to nestojí. Máte někdo podobnou zkušenost? Dost by mi pomohlo, kdybych věděla, že nejenom mě se stala taková blbá příhoda, a že to dopadlo dobře.
10. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá my spasla asi 3x teď upadá sama, poprvé to bylo u našich z gauče a to jsem stála u ní a 2x od nás z postele, teď spí mezi námi takže spadnout nemůže, jinak až začnou sedět a stát to bude pádu a bude to pěkně dunit, tak jsetli vám můžu doporučit koupili jsme malý helmu no shock a jsem s ní spokojená malá když neudrží balanc a spadne tak se otočí a leze dál :slight_smile: stojí asi 800 Kč ale za to to stojí žádný obavy jestli ji něco nebude je supr :slight_smile:
10. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
martimarti,mě se stalo uplně to samé když bylomalé 7 měsíců.Taky najednou děsná rána a nic,tak letím malá ležela na zemi u zdi a začala hrooozně plakat a já samo taky.Viděla jsem to před očima ještě skoro měsíc a tdka když si na to vzpomenu tak si říkám jak jsem jí¨tam mohla nechat,přitom v té době se uměla jen otočit na bříško,ale že válí i sudy jsem fakt netušila..od té doby spadla několikrát naposledy dneska,když se snažila vylézt na křeslo a podjedla jí noha.Taky mám vždycky strach co z toho bude,páč jsem navíc zdrav. sestra a vím jak někdy pády špatně dopadnou,takže si vždycky maluju jen to nejhorší..Prostě musíme mít ty naše prcky pořád na očích!!
10. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, to se fakt stane ... name se to stalo, kdyz bylo malemu jenom 6. tydnu ... manzel ho prenasel v noci z prenosneho lehatka do postele a vzal ho i s tim lehatkem, a jak uz byl unaveny, tak nedaval pozor a vyklouzlo mu jedno ucho ... maly se skutalel pres bok lehatka a zuchnul asi z metrove vysky na zem, ja to nevidela,ale jak jsem pribehla do loznice, videla jsem jen ty male nozicky jak vykukuji z pod plinky a myslela jsem, ze umru ... to bylo poprve, kdyz jsem byla tak moc strasne rada, ze breci .. tech par vterin ticha bylo jak cely zivot ... maly se nechal v klidu utisit, ale stejne jsme okamzite jeli na pohotovost, tam nam udelali rentgen hlavicky a nechali si nas tam 48 hodin na pozorovani, hlidali ho kazdou hodinu i v noci a jeste jsme museli na ocni a na sono hlavy ... nastesti je vse ok, to nas panbuh miloval ...
11. lis 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za podporu. Malá je v pořádku, je ráno, už se směje a blbne. Ale stejně jsem na prášky, tohle jen tak nezmizí. Teď budu samozřejmě dávat pořádnýho majzla, malá bude asi pěkný éro, takže se mám na co těšit. Vždy ve střehu :slight_smile: Anke díky za ten odkaz, já ho včera pod těla slzama nenašla.
11. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem shodou okolností koupila tuhle helmu v bazárku za 299,-. Byla náhoda že jí tam měli a kamarádka s ní má skvělé zkušenosti. Nemusí panicky lítat za prckem, když se učí chodit.
12. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také do ní půjdu, myslím, že mi ušetří spoustu nervů až malá poleze a bude se učit chodit.
12. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen tak tos ji koupila za supr cenu :wink:
12. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja myslim trosku jine pady ale pady to sou... :wink: maly se zacina stavet o nabytek. A ty pady sou silene!! Da se tomu nejak zabranit? Vim ze asi ne..spis potrebuju slyset ze je to normalni ze zacatku..... :grinning: :sunglasses:
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mám dvojčátka holka mi stojí od 6 měsíce a mám pro ně taky objednané ty helmičky.Já vím,že za nás taky nic takového nebylo,ale proč je mám nechat se bouchat do hlavičky,když tomu můžu zabránit :sweat_smile: a ještě ve dvojté dávce,teď neuhlídám někdy jí natož pak i kluka :grinning: :grinning: A že už těch pádů taky máme a těch boulí :unamused:
2. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také mi při některých pádech zatrne, ale dr. mi říkala, že se dítě musí naučit padat samo a když se u toho trochu bouchne tak získá zkušenost a příště bude opatrnější a stou helmou se neponaučí a až jednou tu helmu nebude mít tak si může skutečně ublížit :frowning2: . Zdálo se mi to drsné nechat malého občas žuchnout, ale měla pravdu už se to hezky naučil a pádů ubylo. Jo a prý se jim v té helmě může zapařit hlavička :unamused:
2. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme prvý pád zažili teraz v nedelu, spadla mi z manželskej postele. Naštastie všetko OK,boli sme na pohotovosti na roentgen hlavičky. A tam mi doktor vravel,že nie je potreba chodit pri každom páde na kontrolu, treba po pade dietatko kontrolovat /ale ja nedám na jeho slová a pri vačšom páde na hlavičku určite budem utekat do nemocnice/. Ospalost,zvracanie,celková otupelost, boulička ktorá má vo vnutri tekutinu sú špatnými príznakmi a treba hned k doktorovi.
momin - ja sa snažim byt skoro stále pri malej, pretože stavanie sa o nábytok je teraz jej najoblúbenejšia činnost :wink: Takže doma nič nestíham.. Znamy ked bol malý spadol zo stola a začal koktat,doteraz spatne rozpráva takže mam pred pádmi rešpekt :unamused:
2. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kinsen-určitě s tebou souhlasím,mě jde spíš o chvíle,kdy jsem v kuchyni a vařím a nemůžu je tolik sledovat, :sweat_smile: určitě je nebudou mít na hlavičce od rána do večera :grinning:
3. pro 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
crca: no na to mám ohrádku, ale dvě děti by se ti v ní asi pomlátili :slight_smile: Nedovedu si představit co to musí být starat se o dvojčata mě občas jde hlava kolem z jednoho prcka.

germik: těch pádů ještě bude. Dominiček už spadl ze sedačky i z postele, ale protože máme koberec tak jsem ho potom jen hlídala, jinak by jsme byly v nemocnici jeden čas pořád, ale jak jsem psala už je opatrnější a víc si hlídá pohyby :slight_smile:
Opravdu je dobrá ta ohrádka a když se mu nemůžu věnovat tak ho tam stčím a můžu se bezstarostně věnovat něčemu jinému :slight_smile: Jenže tam nikdy nevydrží být moc dlouho tak musím být rychlá a pak se mu opět věnovat, také toho moc nestíhám kor když pořád vyhazuje skříňky :unamused:
3. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kinsen,ohrádku mám a problém je právě v tom,že Michalka už stojí a padá(je fakt,že už se naučila padat na zadeček...)a Matěj se sotva plazí a tak mám strach je tam nechat oba,aby mu nesedla na hlavu,nebo na tělíčko :fearful: ,Takže teď je v ohrádce Míša a Matěj je na volno :grinning: ten ještě nezdrhne :grinning:
3. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek