• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Upadl na nos, nemá ho oteklý. Nezanedbala jsme něco?

19. července 2011 
ahojda, prcek se učí chodit (11 měs.) - ťapá okolo nábytku a když ho někdo drží za ruce. dnes manželovi upadl - hráli si v ložnici, malej stál u postele, manžel se otočil a prcek sebou žuchnul - co čert nechtěl na nos. tekla mu krev a hrozně plakal. myslím ale, že se nemohl nikde jinde uhodit, postel je daleko od jiného nábytku a ani nemá ostré hrany. utišila jsem ho, dala nabaštit a šel spinkat - nosánek nemá oteklý, ani žádnou modřinku - teda zatím. asi mě teď hodně mamin odsoudí, ale říkala jsem si, že se učí chodit a že spadne ještě mockrát, takže jsem s ním na pohotovost nejela. teď si ale říkám, abych něco nezanedbala... prcek už chrupe, dýchá nosánkem, spí jako vždycky, nevrtí se,...
19. črc 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mně naše malá spadla v 6 měsících z postele na parkety (nějak se poprvé překulila přes zábranu) a samozřejmě na nosík. Měla ho trochu nateklý a šíleně plakala (nezvracela, krev netekla) a já jsem hrozný strašpytel, takže jsme jeli do nemocnice.Udělali nám rentgen, měla ho nalomený, ale stejně nám s ním nic nedělali. Teď po roce už není po pádu ani památky.-)
19. črc 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek