• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zranění hlavy o hranu stolu. Bude to mít následky?

14. července 2008 
Ahojky, už se vám dítě někdy přimlo o hranu stolu a Jaké to mělo následky?Dneska se mi prcek vysmíkl a bouhnul se, že se mu hned udělala do čela rýha a velká boule a takový řev jsem ještě nezažila :frowning2: , jinak po chvilce byl OK, tak snad to bude v poho...
14. črc 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vefa, my měly šrám o stůl- na čele, i o roh židle- těsně nad očičkem. Takových ještě bude, ale myslím že se většinou nic horšího než ta boule nestane :slight_smile: Řev to jo, to je hroznej, ale oni řvou taky hlavně z leknutí.
14. črc 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já si taky myslím,že jich ještě bude...ale ten první okamžik jestli nemá proraženou lebeňu :confounded: :confounded: no ještě by mě zajímalo, jestli někdo nemá ty ochrany na hrany, jestli je to k něčemu?
14. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
K doktorovi by se mělo každopádně, když dojde třeba jen na chviličku ke ztrátě vědomí. A potom asi kdyby mimčo začalo do nějakých 24hodin zvracet, nebo se motat... bylo malátné.
14. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já byla ze začátku taky hropzně vyděšená z každý takový nehody, ale tomu se prostě zabránit nedá. Vždy jen zkontroluju jestli neteče krev :grinning: a dobrý, si zvykneš :slight_smile: (samozřejmě kdyby byo něco v nepořádku tak se to nesmí zanedbat)

Ocharany rohů jsem pořídila ... no, žádný velký úspěch, moc mi tam nedrží. Hlavní problém je v tom, že jsou "ohromně zajímavý" takže jak je malej zmerčí už je rve dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale třeba mám dost ošklivý roh na maželské posteli, tak tam jsem tu ochranu nalepila a přikrila to hadrem (plenkou) aby ho to nelákalo a dobrý.
14. črc 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si vzpomínám že kamarádce říkal doktor, když jí malej upadl na chodníku, že pokud se dítě uhodí do hlavy a začne řvát tak je to dobrý. Prý kdyby začal brečet až po chvíli, tak to může být otřes.
14. črc 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj přeně jak píše lucky. když neztratí vědomí a nezvrací, není spavější a chová se jako normálne, tak je to OK.
14. črc 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na to teda zvyknout nemůžu, je mi to hrozně líto, když se nějak bouchne a zrovna tomu nemůžu zabránit.
Taky se už několikrát uhodila, že vyskočila boule a červená rýha. Docela se někdy divím, jak to v pohodě přejde dál... a za chvíli o tom neví :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky meli sram na cele o stolek a bouli,rev hruza,ale jinak dobry. Jen jsem sledovala aby nezvracel,nebyl malatny nebo kdyz spat aby dychal. Radeji. No a vse v pohode
14. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve mě by se krve nedořezal spíš vždy, když zakopne při lezení a spadne rovnou na obličej. Vždy mám hrůzu že si zlomil nos :rolling_eyes: Musí to střašně bolet :frowning2: :frowning2:
14. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek