14měs. syn od narození špatně spí, máte zkušenost?

katuska02
8. únor 2016

Ahoj, mám 14měs. syna a v podstatě od narození strašně špatně spí. Tím vznikají všechny naše potíže......prudný atd. Každopádně přes den v postýlce dopol. max. hodina a to s tím, že se vždy po půl hodince probere a většinou řevem (nechápu, buď si něco přeleží a nebo má "mravence"), fakt už nevim, no a buď se mi podaří ho tak po 20 min. konejšení ještě uspat, nebo ne....jak kdy....Odpol. spí pouze v kočáru, doma v postýlce vůbec nechce, to pak řve až do koupání. A v noci katastrofa. Stále spím s ním v pokoji a vstávám k němu tak 5-10x za noc......ne, že by měl hlad, ale prostě si najednou sedne a pláče, tak ho položím, vrazim dudu a zase spí......a takhle je to pořád! Ještě k tomu vstávačka v 5.20 hod., takže jsem už celkem na zhroucení!!! Nevim, jestli se mu něco zdá, nebo co. Ke všemu je ještě "cestovatel"....takže v klidu vydrží ležet tak pikosekundu ☹(( Ve spacáku dokáže fakt divy! A poslední měsíc se k tomu přidalo období separační úzkosti, či co, takže i usínání je na pytel a musím u něj sedět, než zabere, jinak řev. Občas se ještě stane, že se mu něco skutečně děsivého zdá a to pak je ten pláč k nezastavení třeba hodinu a nechce se vrátit ani do pokojíčku ☹(((
Máte někdo podobnou zkušenost?

izz76
8. únor 2016

@katuska02 Přes den by mohl už spát jen jednou ne? Mě když se malá v noci často budila,tak spala s námi v posteli,bylo pro mě jednoduší ji uklidnit a nemuset u toho vstávat z postele. Noční probuzení se zlepšilo nedávno mezi 15-16měsícem,budí se až k ránu,ale večer musím pořád uspávat a počítám s tím,že ještě dlouho budu :D malá je prostě rozmazlená :D Holt musíš vydržet,zlepší se to samo 😉

katuska02
autor
10. únor 2016

No on jak spí spatne v noci, je přes
den unaveny. A taky vydá dost energie při radeni 😉 Já spím u něj v pokoji na jednoposteli a manžel v ložnici, takže dát si ho k sobe moc nejde. Se nevejdem.
A ještě, co davas za jídlo před spaním. ....kaši mi jist nechce, v podstatě nic lžíci a mléka vypije tak stovku, proto vstává tak brzy. Nějaký tip? 😉

izz76
11. únor 2016

@katuska02 Co se jidla týka jsem špatný rádce :D. Moje malá špatně jí a je moc vybíravá,bude jí 18měsíců a pořád kojim. K večeři má většinou to co k obědu,polévku nebo těstoviny s omáčkou... kaše nikdy nejedla a před spaním se ještě kojí 😉

kamiska
11. únor 2016

Mame to stejne, malymu je 22 mesicu. Teda neplace, ale je vzhuru co chvila. Pres den spi jen s prsem, v noci je casto co 45min vzhuru. Jen teda vstavame kolem 8, nastesti. Radu mam - dat si ho do postele a vydrzet 🙂.

rybamrazena
11. únor 2016

@katuska02 Ahoj, ten problém může být naprosto banální - nemusí mu vyhovovat umístění postýlky. Zkuste ji někam přesunout, otočit ležení apod. Děti jsou strašně citlivé nejen na geopatogenní zóny, ale většinou i vidí duchy - což by odpovídalo tomu buzení.
Pokud neznáš nějakého proutkaře/prognostika, tak si budete muset poradit sami, ale oni to většinou velice dobře určí 🙂

katuska02
autor
11. únor 2016

@izz76 No budu asi furt zkoušet. Lžičkou nic večer už nechce. Ale Nevím, nekdy Se V noci vzbudi Na Mléko a někdy vydrží az do rána. Adi dle toho, jak se nacpe k svace 😀
Každopádně stejne dík. 😉

katuska02
autor
11. únor 2016

@kamiska a
Já mám u něj jednopostel, takže se nevejdem :'(
Jsem zvedava, jestli budoucí druhý mimo bude to samé ☹

katuska02
autor
11. únor 2016

@rybamrazena
Nikoho bohužel neznám. Každopádně má postýlku už na třetím miste a pořád to samé. Ale je fakt, že když byl na těch

katuska02
autor
11. únor 2016

@rybamrazena
Nikoho bohužel neznám. Každopádně má postýlku už na třetím miste a pořád to samé. Ale je fakt, že když byl na těch
Dvou předchozích mistech, ještě jsem kojila a pak se zjistilo, že mám blbe mléko, takže se zrejme budil hlady. Tak to možná zkusíme znovu přesunout 😉
Díky ...@rybamrazena

rybamrazena
11. únor 2016

@katuska02 Někdy stačí 30cm, někdy jen dát hlavu do noh 🙂

katuska02
autor
12. únor 2016

@rybamrazena Tak jsme zkusili dát postýlku jinak a bohužel beze změny ☹ Ještě zítra zkusím ten obrat...hlavu do noh.....a jinak se asi budu muset smířit s tím, že tam budu u něj spát ještě dlooooouho 😖