18ti měsíční dítě ještě není očkované proti spalničkám

jenjanka
21. srp 2009

Mame 18měsícu a ještě neejsme naočkovani na spalničky atd,je tady taky někdo takovy?Pořad prý nejsou vakcíny,ale to je už celkem dlouho

jakoubka
21. srp 2009

jenjanka-my teda první dávku máme(to ještě byla ),ale druhou už ne 😒
Měli jsme jít 1.6.,ale Mudr volala,ať nechodíme,že není a až bude,že zavolá 😕 A pořád nic

makyb78
21. srp 2009

my také stále nic,na konci srpna jdu se synem na preventivní,tak počítám,že pokud bude vakcína ,bude i včelička.Ale já jsem ráda,čím déle tím líp. 😉

makyb78
21. srp 2009

ta včelka myšlena pro malou 😉

zanulav
21. srp 2009

Tak mi jsme meli jít taky na spalničky a doktorka nema vakcíny, pry budou příští tyden tak jsem zvedava, nechapu zakladní očkovaní a nemají je, ale py to zavinily nejak na ministerstvu nevím neco takoveho říkala sestřička. 😕

ssaara
21. srp 2009

Tak my jsme Priorix dostali před dvěma týdny...

andy80
22. srp 2009

Kamarádka má o 14 dní staršího chlapečka a byli na očko první týden v srpnu, tak jsem čekala pozvánku chvilku po ní a do teď taky nepřišla. Ale ono se nic neděje. 15 měsíců je jen spodní hranice, horní není určená. A já bych byla ráda, kdybysme očko dostali až tak v září, říjnu, až nebudou takové pařáky, bojím se reakcí.

zusma
22. srp 2009

Dcera dobrovolně dostala 1.dávku Priorixu ve 22 měsích 🙂
Do dvou let máte čas 😉

martinka81
22. srp 2009

čím pozděj, tím lépe, taky ještě naštěstí nejsme naočkovaní a jsem za to moc ráda

rencata
23. srp 2009

Maruška má 20 měsíců a taky není naočkována na MMR. Máme přijít v září, to bude mít 21. měsíců. Prý čím později, tím líp. Priorix Tetra už je v ledničce.