• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2,5 letá dcera se zase začala počůrávat, máte zkušenost?

21. prosince 2012 
Ahojky,moje dcera má 2,6 měsíců a začala se zase počůrávata nechodit nas nočník,do minulého týdne sama vždy hlásila že chce čůrat a nebo si šla sama pro nočník a ted čůrá do kalhot.Já ji chtěla domluvit a vysvětlit ji že nemůže čůrat do kalhotek ale přítel jií za to dává na zadek a nic nepomáhá.Nemáte některá zkušenosti prosím?Předem děkuji
20. pro 2012 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to máme úplně stejný problém.sice se nepočurá hodně jen si cvrkne,protože nejde včas.Dávala jsem i moč na vyšetření a vše v pořádku.Už se to nestává tak často,ale přece.Teď když někam jedeme dávám radši plínku ikdyž ju před tím už nepotřebovala.čěkám,snad to přejde.Když jde včas tak hodně chválím a doufám,že ji to zas přejde.Dávání na zadek v tomto asi nepomůže.
20. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla jenom prochladnout. nemusi byt nemocna, nemusi mit zanet, ale muze mit snizeny vnimani. urcite bych ji na zadek nedavala, mohla by potom mit strach z nocniku
20. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@popelka213 u nas byl par dni problem, ze si Pata nekolikrat denne prdnul do slipu a odmital chodit na zachod na velkou. Mel tou dobou neco jako prujem, tak to proste neudrzel, a pro jistotu dostaval plinu. Nebo kdyz byl nachlazeny, tak se pocural, i kdyz na zachod jinak chodil naprosto bez problemu. Urcite nedavat na zadek, to nicemu nepomuze, spis to jeste napacha vetsi skodu...
21. pro 2012 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@popelka213 nám se to stalo, když malý po prázdninách začal chodit do školky, tak se začal v noci zase počůrávat. trvalo to dva měsíce, než to přešlo. pomohlo, že dostal nové povlečení s Bleskem a to si přece nepočůrá :slight_smile: ale jinak před spaním ho občas nechám znova vyčůrat, když vidím, že večer více pil. Bití rozhodně nepomůže. na noční počůrávání mají děti nárok až tak do 7 let..
21. pro 2012 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek