2,5 letá dcera se zase začala počůrávat, máte zkušenost?

popelka213
20. pro 2012

Ahojky,moje dcera má 2,6 měsíců a začala se zase počůrávata nechodit nas nočník,do minulého týdne sama vždy hlásila že chce čůrat a nebo si šla sama pro nočník a ted čůrá do kalhot.Já ji chtěla domluvit a vysvětlit ji že nemůže čůrat do kalhotek ale přítel jií za to dává na zadek a nic nepomáhá.Nemáte některá zkušenosti prosím?Předem děkuji

kaculka46
20. pro 2012

Tak to máme úplně stejný problém.sice se nepočurá hodně jen si cvrkne,protože nejde včas.Dávala jsem i moč na vyšetření a vše v pořádku.Už se to nestává tak často,ale přece.Teď když někam jedeme dávám radši plínku ikdyž ju před tím už nepotřebovala.čěkám,snad to přejde.Když jde včas tak hodně chválím a doufám,že ji to zas přejde.Dávání na zadek v tomto asi nepomůže.

aneta0707
20. pro 2012

mohla jenom prochladnout. nemusi byt nemocna, nemusi mit zanet, ale muze mit snizeny vnimani. urcite bych ji na zadek nedavala, mohla by potom mit strach z nocniku

palomitacheca
20. pro 2012

@popelka213 u nas byl par dni problem, ze si Pata nekolikrat denne prdnul do slipu a odmital chodit na zachod na velkou. Mel tou dobou neco jako prujem, tak to proste neudrzel, a pro jistotu dostaval plinu. Nebo kdyz byl nachlazeny, tak se pocural, i kdyz na zachod jinak chodil naprosto bez problemu. Urcite nedavat na zadek, to nicemu nepomuze, spis to jeste napacha vetsi skodu...

maximka33
21. pro 2012

@popelka213 nám se to stalo, když malý po prázdninách začal chodit do školky, tak se začal v noci zase počůrávat. trvalo to dva měsíce, než to přešlo. pomohlo, že dostal nové povlečení s Bleskem a to si přece nepočůrá 🙂 ale jinak před spaním ho občas nechám znova vyčůrat, když vidím, že večer více pil. Bití rozhodně nepomůže. na noční počůrávání mají děti nárok až tak do 7 let..