2 měsíční syn pořád řve. Co s ním?

flor1
30. srp 2008

Ahojky, potřebuji poradit, mám skoro 2-měsičního chlapečka..a už týden celý den jen řve a řve..nic nepomáhá..je najedený, přebalený, nic nebolí jen řve..snažím se ho uspat..to pak zalomí jen na půl hodky a zase řve..v noci zatím spinká pěkně..už nevím co s ním.. ☹
Já nic nestíhám..díky...a nervy už taky nemám...chjo...

janab78
2. lis 2008

Flor1-taky jsem to zažila. Trvalo to do 3 měs. Hrůza. Já se vždy tak těšila na manžela, až přijde z práce. Malá řvala klidně 3 hod. non stop ať jsem dělala, co jsem chtěla. Byla jsem z ní jednou nohou v Bohnicích. 😀 Pak to přešlo, když začala více vnímat a hrát si.

jaul
6. lis 2008

Nam je teprv mesic a rveme uz od porodnice, asi mame pred sebou jeste dlouhou cestu ☹ Prvnich 10 dni jsem vubec nespala, prorvala cely noci, coz bylo opravdu strasidelny v panelaku, uz jsem nemela silu a brecela taky! Byly jsme i na 3 dny v nemocnici. V noci uz ted spi, protoze ji svazujem, aby sama sebe nebudila, ale dny jsou jedna velka hruza! Dnes rvala nepretrzite. Mame prdiky, ktery ji moc nejdou vytlacit a tudiz asi i boleni. 3x jsme dnes vetraly prdylku, nahrivaly, masirovaly, pritahovaly nozicky, ale to nam zas tak moc nepomaha, aspon ne hned pri tom ☹ Od ty doby, co berem Sab Simplex uz prdikujem o neco lip, predtim to neslo vubec. Muzu chovat, houpat, drzet ji dudak v puse, nic nepomaha, spis ji to jeste rozzuri. Vetsinou pomohlo hopsani na mici nebo houpani v autosedacce a taky kocar a prochazka, ale posledni 2 dny uz ani to ne! Musely jsme se oba dny vratit z prochazky domu tak do hodiny. Je to fakt haluz! Nedelam taky nic jinyho, nez se tocim kolem ni, na nic jinyho se nejde soustredit a nechat ji tak ukrutne rvat, az je uplne cervenofialova - na to nemam srdce, i kdyz je uplne jedno, jestli ji necham jen tak lezet nebo se o neco snazim ☹ ☹ Spi trhane, treba jen 10-20 minut a bolest ji probudi a jedem nanovo ☹ ☹ Achjo, uz taky nemuzu, ale nekdy to asi prejit musi, jen je smutny, ze to trapi takovy maly miminka, ktery se nemuzou branit! Vydrzte!

pazhitka
7. lis 2008

jaul, vydrz, je to sice hrozne,ale brzy se to spravi, neboj!!

jaul
28. lis 2008

Pomalu, ale prece se to u nas trosku zlepsuje. Nevim, jestli se to tu nekde uz nepsalo, ale prisli jsme na to, co zabere v podstate vzdycky, kdyz uz nefunguje noseni, houpani..
Zkusili jsme polohu TYGRIKA http://mladazena.cz/scripts/detail.php?id=295274. Nekolikrat za den ji takhle vezmem a ona hned prestane brecet, pozoruje okoli, krkne si, prdne si, coz by se jinak nepodarilo 😉
Jen ji drzime uplne vodorovne a obe ruce mame pod ni! Je zajimavy, jak krasne to funguje!!

terezam22
28. lis 2008

přes den kojím tak 7krát,Kristík má 2,5měsíce,večer začne v 17h řvát,skončí ve 21.30h.ve dne ten řev není tak dlouhý,po nakojení usne.v noci se vzbudí nyní kolem 2-2.30h,pak 4h a 6h,ale po příchodu z porodnice jsem kojila po 1,5-2h a to jak přes den tak i v noci.. 😖 tak jsem se snažila přes den něco naspat,mám jěště kluka v 1.třídě,bylo to na padnutí 😔

sharon2
30. lis 2008

jaul - zkus tohle http://www.mojalekaren.sk/biogaia-probioticke-k....
My to nakonec zvládly bez nich - denně piju dvakrát fenyklový čaj, nepoužívám na vaření cibuli, česnek a skoro žádné koření. Ale hrozně si je chválí, teď je kupoval známý jejich čtyřtýdennímu chlapečkovi a za 4 dny měli klid. Dají se koupit i u nás, ale stojí 600Kč.

Jinak, koliky by měly přejít do 3. měsíce. Pokud ne, asi bych šla za doktorem. Stejně tak, pokud by mi mimčo opravdu řvalo celý den,tak bych nejdřív prodloužila intervaly mezi kojeními - je to začarovaný kruh - mimi řve, uklidní se jen u prsa, ale je přejezené, bolí ho bříško a tak zase řve a zase skončí u prsa...... a pokud by nepomohlo, tak bych trvala na nějakém vyšetření.

Držím vám palečky, ať to zvládnete. První dcerka mívala dennodenní záchvaty nejdřív řevu a pak vzteku, které trvaly i několik hodin. Bývala jsem z toho hotová. Bohužel na vztek nefungovalo nic jiného než ji nechat vyvztekat. Mladší měla ve 3 týdnech týdenní koliku, kdy celý týden proplakala, byla jsem z toho zoufalá,teď už máme jen občasné bolení a občas špatný den,který je ale vyvážený dny, kdy je jak andílek 😉

allizee
30. lis 2008

Ahoj holky, my jsme sise řvaním taky užily své, připadáš si jako krkavčí matka, a nemůžeš mu pomoci-drobečkovi uřvanýmu. My jsme tedy nakonecty Probiotické kapky zkusili a dost nám pomohly. Pár dní, jen pět kapek denně a do deseti dní byl klid. Sharon, existuje i český web - www.probiotickekapky.cz. Tak držím palce a přeju pevné nervy...

gabca1
1. pro 2008

Mě malá řvala od narození asi do půl roka pak se naučila trochu se sama zabavit a od té doby se to zlepšuje. Je to fakt těžký. Kdo nezažil nepochopí, ale určitě se to začně zlepšovat. Pořád plakat nebude uvidíš. Zkoušej pomalu dávat různý hračky. Ono ani to vyřvání moc nepomůže. Dudlíček máte? A co zkusit dát flaštičku s čajíkem. Musím říct, že malou to dost bavilo sama cumlat a byla trochu hodná.