20mesačné dieťa na poschodovej posteli, je ešte malé?

olusik87
4. zář 2013

Maminky , momentálne riešime ako uložiť do spálne k manželskej posteli ešte dve postielky. Alebo poschodovú postel , ale manžel tvrdí že dcéra je ešte na to malá ( 20 m.) Neriešili ste rovnaký problém?

petrajurinova
4. zář 2013

Na spaní na vrchní části poschoďové postele je podle mě ve 20 měsících brzy. Syn šel nahoru na palandu ve 4 letech a ještě i to jsem měla dost strach, aby nespadl, když se v noci bude chtít jít vyčurat, nebo napít. Pokud je to jenom trošku možné, snažila bych se uspořádat ložnici tak, ať se vlezou 2 postýlky, nebo postýlka a klasická postel.

llluckaaa
4. zář 2013

Řešili a vyřešili jsme ho tak, že jsme koupili dětské postele v menší velikosti. Přišlo nám ještě brzy, aby děti měly poschoďovou postel.

blahova_andrea
4. zář 2013

taky mám syna 20m a na patře si ho opravdu nedovedu představit ani kvůli němu ani kvůli sobě (stále k němu v noci často vstávám). mě tedy přijde hrozné, aby byly dvě děti s rodiči v ložnici, ale chápu, že někde to občas jinak nejde ☹

olusik87
autor
4. zář 2013

Tak dakujem , ja viem ze znama mala dceru na poschodovke , a zabezpecene to bolo sietou a videla som take nieco aj na nete , len neviem prave ako je to riesene .

radushka1
4. zář 2013

Já z vlastní zkušenosti jsem zásadně proti patrovým postelím, asi v 9 letech jsem z ní ze spánku spadla a problémy se zády už budu mít napořád. Mi se v případě nedostatku prostoru v pokojíku líbí výsuvné postele...takže za mě ty.
Každopádně na 20m syna na patrovce si opravdu představit nedovedu.