2letá dcera se furt budí v noci na pití

misheelka
16. led 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak od naučit dítě v noci pít...malá se často budí a chce pití.dekuji

lajla
16. led 2016

Nijak.dávat více pít přes den...pokud pije hodně buď rada. Nemá v pokoji suchý vzduch? Není ji horko?naše taky pily a přestalo to sami postupně, dávame flasky s vodou vedle posteli a když chtějí už se obslouží samy, taky mám v noci žízeň... Ale jsem většinou líná vstát🙂
A davej jen vodu kvůli zoubkum nebo neslazeny caj

mrskato
16. led 2016

To budete asi muset nechat být, dokud to samo nepřejde, mě se dcera také tolik budila, začala normálně spát až kolem 3 roku, kdy jsem šla záhy do práce. Několikrát za noc to bylo "napííít", jak kdyby nepila celej den. Zkuste zvlhočovat vzduch, ale u nás ani to nepomohlo 😀

simonsa
16. led 2016

Ahojky, to asi neodnaučíš. Já mám skoro 4 letého chlapečka a budí se min. 2 krát za noc na pití. Má u sebe čajík, napije se a zase usne. Hlavně ji tam nedávej nějaké sladké pití. Čím víc ji bude chutnat, tím víc ji to bude lákat. Pokud má žízeň stačí ji úplně čajík bez cukru nebo voda. jakmile jsem dala malému minerálku, protože jsem zrovna nechtěla dělat v noci čaj, tak pil jak o závod pořád. Večer ji ukaž, kde má čajík, někdo v dosahu(malý si ho dává za polštář) a bude to ok 🙂 Já v noci piji do dnes 🙂

siiia
16. led 2016

u nás to bylo to samé.... malá i přes den hodně pije a na uspávání dostávala falšku s cumlem místo brčka, co má přes den... v noci se pak budila klidně i 10x a vyžadovala trošku pití... jednoho dne jsem ji tu flašku vzala s tím, že je to jen na usínání a v noci ji dám max cucnout ze sklenice... první 3 noci řev, hysterie, ale nepovolila jsem... vždycky brečela tak 5 minut a usla, pak se vzbudila třeba za hodinu a to samé... spí se mnou, takže žádný horor, že bych ji nechávala řvát ve vedlejším pokoji samotnou.... no a po 3 dnech už mi sama říkala, že toto je na pinini (na spaní) a od té doby se mi v noci vůbec nebudí... max. 1x za noc, řekne pití, sedne si, cucne si a spí dál a je klid až do rána... u nás je asi možné, že spíš měla závislost na té flašce s cumlem i přesto, že dudlík jsme odbouraly už v 7. měsících.... tak pokud ti pije v noci ze sklenky, tak jsme asi jiný případ....