2letý usne jen u písniček/pohádek

jangela
28. srp 2016

Holky,potrebuju radu a to potrebnou....mam syna dva roky a potrebuju ho nejak naucit usinat...Je unaveny,jdeme si lehnout,ale nevydrzi lezet,porad mi utika z postele....jedine,kdy dokaze lezet je,ze mu poustim na telefonu pisnicky nebo pohadky a u toho usne,kdyz mu to nepustim,tak neusne,nekdy to ale trva i hodinu a to uz opravdu s nervama nedavam.Premyslim jestli ho uz nemam nechavat spat odpoledne spi tak 4 hodiny a nebo nechat spat....dekuji za rady

werunqa
28. srp 2016

Ahoj,můj syn má taky 2 roky a jak mi začal takhle utíkat a vymýšlet,tak jsem to udělala jak u dcery.Dala jsem ho spát,zavřela dveře a bylo.První 2 dny trochu pofňukával,ale od té doby už usíná sám a já mám po nervech 😉

lajla
28. srp 2016

@jangela 4 h je hodně, necham max 2, jinak budim...večer chodí spát mezi 8-9, stále v postylce aby neutikal,nepadal...uspavam ja že ctu pohádku a pak vedle něj lezim,n někdy usne dřív někdy později
Zavřít dveře a odejít funguje na některé,u nás ne...a už to nebudu ani zkoušet...brečí a to nechci

betelgeuzz
28. srp 2016

@jangela On spí 4 h odpoledne? to se nedivím, že pak nechce usnout večer. Starší spávála ve 2 letech po obědě hodinu a to nemohla usnout a pak nemohla usnout večer. Když jsem ji přestala dával po obědě, najednou bylo po problému, večer během 10 minut usla. Mladší ve dvou letech spávala asi 2 h, pak usínala dobře.
Určitě bych ten odpolední spánek zkrátila.

jangela
autor
28. srp 2016

Jenze on mi i to dopoledne nechce prave usnout az kdyz usne,tak spi ty 4 hodiny.U nas taky neplati odejit,protoze rve jak tur a hlavne si umi otevrit dvere.Asi skoncim v Bohnicich 😀

izz76
28. srp 2016

@jangela Píšeš,že usne když mu pouštíš písničky.... no tak mu je pouštěj,když to funguje.

mamkamarketa
28. srp 2016

Muj temer 2,5lety odpo uz celkem dlouho nespi. 4h jsou strasne moc, ja bych ho nechala max hodinu a pul.
S utikanim neporadim, muj je porad v postylce, protoze by taky utikal a ja nemam nervy ho nahanet...

jangela
autor
28. srp 2016

@mamkamarketa a v kolik rano vstava?muj chodi spat v 9,vstava o pul 7 a prijde mi,ze o pul 10 je uz uplne vyrizeny....pak usne treba v 11 a vstava ve 3...ja jsem s tou alchymii spanku bezradna....si rikam,ze kdyz ho vzbudim,tak bude hrozne protivny

verusky
28. srp 2016

dcera mela vcera dva roky a vstavame zhruba v sedm a usina zhruba ve dvanact na dve hodiny. ale to usinani je spis o typu deti, co jsme jim dovolily nebo co proste potrebuji. 4hodiny je moc, to by vecer mel jit asi az v deset (to bych ja nechtela...). pak je potreba, aby byl unaveny. hodne cinnosti, byt dost venku... ja kdyz nekdy mala neumi usnout, jsem i prisna a kdyby chtela vstavat, reknu lehnout! a ona teda lehne... ale starsi dcery pres poledne v tomto veku nespaly a to byly v podvecer protivne... proto ja jsem ted takova prisna... ale mozna mam dite, ktere rado spi 🙂

verusky
28. srp 2016

@jangela nebo se smir, ze proste hodinu odpociva u poslechu cd a pak teprve zaspi a naucis se nad tim nerozcilovat 🙂

mamkamarketa
28. srp 2016

@jangela tak to evidentne spat potrebuje. Ale ja bych ho urcite budila. Muj syn spi 19-06:30 v lete mi parkrat usnul po obede v kocare, ale
To byl opravdu hodne unaveny.