3 letá dcera usrkává kafe. Mám jí to zakázat?

jarunkaxyz1
27. kvě 2011

Milé maminky,

mám takový dotázek - spíš teda kuriozitu a poprosila bych Vás o názor.
Mám 3 letou holčičku a nedávno si oblíbila usrkávání ledového kafe. Tak si říkám - zakázat úplně nebo vyjímečně povolit pár loků? 😉
Jaké máte názory vy? Určo to má trochu kofeinu, tak se na jednu stranu trochu bojím.
Díky moc.

crca
27. kvě 2011

@dadous no,vysvětluj jim to,naštěstí už je ta éra za náma 😀 Máťa akorád převčírem,běhal mezi stádem koz(tchýně jich pár má) a sbíral si jako trofej bobky,když jsem ho vyndala z ohrady tak je drtil v ruce 😀

sofieanna
27. kvě 2011

@dadous fakt? 🙂 no my žádný zvířátko doma "naštěstí" nemáme, a venku to zatím ještě nehrozí 🙂 takže si ještě chvíli počkám, ale co tu píšete, tak budu dávat pozor, abysme v pusince nenašli "čokoládový poklad" 😀
@crca přesně tak 🙂

dadous
27. kvě 2011

@crca 😀 😀 fakt jen v ruce? 😀

marhulinka
27. kvě 2011

@crca 😀 😀 😀 já jako malá měla ráda králičí bobány 😝 😝 takový jednobarevný lentilky no 😅 a taky žiju 😉 Jsou to vitamíny 😀

crca
27. kvě 2011

@dadous jo naštěstí jen v ruce,on Máťa je na tohle opatrný a hned hlásí 😀 ,být to holka tak bych si už moc jistá nebyla 😀 Taková příhodička-je to asi měsíc,byli jsme na zahradě a Máťa volá"had,had" tak letím k němu a tam žížala-no do teď jí vlastně nevnímali a hada zná z knížky,takže je logické,že ho tak pojmenoval 😀 -no ale seděl u ní a koukal,ani na ní nesáhl...,přiběhla holka tak jí říkám,hele žížalka a co udělala?Vzala jí a začala se s ní mazlit a dělat ráádííí,jenže chuděra to žížala nepřežila a já jen trnula kdy to sežere jak špagetu 🙄 takže vidíte,že holky jsou některé horší než kluci 😀 Máťa ten za mnou běží jen když má trochu špinavé ruce,Míša ta si vzala centrofix a malovala si oči jako maminka 😀 nechtějte vědět jak vypadala 😀 -ale to je trochu mimo téma takže KAFI ZDAR!!! 😀

esterka610
28. kvě 2011

Kafe považuju za menší zlo než rozkousanou žížalu, jako loni v létě naše Kájina. 😀

kalo
28. kvě 2011

Naše občas usrkne mého nealko piva 🙂 Nechápu, chutná jí!! 😀

hlavinka
31. kvě 2011

Zdar: nase Adelka taky miluje kafe 😀 Vzdycky dojede manzelovu posledni kapku v hrnicku.
Samozrejme ji ho nedavame, ale jednou za cas, kdyz si manzel nekde nejaky dobry da, proste vyjida lzickou zbytek a tvari se dulezite 😀

jarunkaxyz1
autor
29. led 2013

Holky, díky moc za názory....malou to přešlo, ale párkrát už si srknul i 1,5letý syn - pár lžíček 😖 Co já to mám za kafaře:o)))) No snad to neva, musím to už fakt asi hlídat.

kamila1979
29. led 2013

@jarunkaxyz1 tak já ti nevím, jestli je lepší kafe nebo když si náš malý Matyášek cucne od manžela piva. 😖 A jak tu holky psaly o vajglech tak náš malý to taky sbírá a řve táta fuj. 😀