3 letá dcera usrkává kafe. Mám jí to zakázat?

jarunkaxyz1
27. kvě 2011

Milé maminky,

mám takový dotázek - spíš teda kuriozitu a poprosila bych Vás o názor.
Mám 3 letou holčičku a nedávno si oblíbila usrkávání ledového kafe. Tak si říkám - zakázat úplně nebo vyjímečně povolit pár loků? 😉
Jaké máte názory vy? Určo to má trochu kofeinu, tak se na jednu stranu trochu bojím.
Díky moc.

eriska
27. kvě 2011

Ahoj, já bych teda tak malé holčičce nedávala ani ledovou kávu..když už to musela mít, tak třeba udělat z melty, nebo z nějakého jiného podobného nekofeinového kafe..

dadous
27. kvě 2011

mam roční holčičku a taky občas usrkava, neřeším to, děla to jen občas. většinou když jsme na navštěvě, 😵 nic se nema přehanět, takže pokud ji nedělaš děnně kafe, tak to taky neřeš 😀 😵

jarunkaxyz1
autor
27. kvě 2011

@dadous: moc díky , máš na to stejný názor. 😉

dadous
27. kvě 2011

@jarunkaxyz1 no bodejt, určitě ji toho nedavaš moc, my zatím teda jen na lžičku, třeba dvě tři, ale jen prot, že ještě nepije z hrníčku, no písnu ti za dva roky,jak jsme na tom 😵 😀

jarunkaxyz1
autor
27. kvě 2011

@dadous: ona ho nikdy nepila, ale teď v těch vedrech, když si občas to ledový udělám, tak teda usrkne třeba 4x ze skleničky, potvora 😉 Jsou to holt holky zvědavky.

dadous
27. kvě 2011

@jarunkaxyz1 hele ochutnaj horší věci 😀

jarunkaxyz1
autor
27. kvě 2011

@dadous: právě 😉

hasky24
27. kvě 2011

@jarunkaxyz1 můj Jiřík i teď ochutnal pepsi 😠 😠 😠 😠 😠 a hned chtěl zase 😀 😝

jarunkaxyz1
autor
27. kvě 2011

@haskz24: tak i chlapáci jsou labužníci 🙂 😉

jarunkaxyz1
autor
27. kvě 2011

@hasky24: tak i chlapáci jsou labužníci 🙂 😉

crca
27. kvě 2011

@dadous přesně tohle jsem teď chtěla odpovědět 😀 mě holka v bestřeženém okamžiku i vypila půl hrnku kafe-sice s mlíkem,ale vypila a ne jednou-otočím se k jednomu a druhé už je v luftě jakoby to hráli 😀 Horký teda nebylo,nejsem v tomhle neopatrná,dávám ho na skříňku na sporák a než se k němu dostanu tak je studený,ale je to malá potvůrka 😀 A nebylo to jednou,pak mě dooblizujou i hrnek po tom kafi 😅 i s Colou a Pepsi máme zkušenosti,ale v porovnání s tím,že mě seberou někde na cestě vajgl,nebo šutr nedejbože hovínko..... 😀

dadous
27. kvě 2011

@crca 😀 😀 tak my s hovnem mame už zkušenost, naš pes byl dlouho doma sam, tak to hodil na noviny, a ja než jsem se svlíkla z bundy , tak ho mlada už měla v puse, ale takovej zmatek jakej jsem tady udělala, se ted musím smat, ale nebylo to moc příjemny, nejhorší bylo jí to z ty pusy vylovit, pže už měla zuby a za boha tu čokoladku nechtěla pustit 😀

hasky24
27. kvě 2011

@jarunkaxyz1 no můj manžel jí pije pořád tak malej chce dělat to co táta 😀 😝

dadous
27. kvě 2011

@crca a mame teda jorkšira 😀 😀 😀 takže to bylo malinky 😀

dadous
27. kvě 2011

@hasky24 mě tenkrat dr, doporučila colu na prujem , když byly synovi asi dva roky 😵 takže jen at si malej da 😀

dana3262
27. kvě 2011

Udelej ji ho z Cara nebo Melty. Partner daval malemu ochutnavat kafe, ale ja s tim nesouhlasim. Nevidim duvod. To pak muze ochutnavat penu z piva nebo vino? Vim, ze se nic nestane, ale mam rada pravidla.

hasky24
27. kvě 2011

@dadous no to je pravda tak preventivně 😀 😀

marhulinka
27. kvě 2011

Taky bych byla v klidu,náš malej už ochutnal pivo,mě z hrnku kafe.
Ale hovno teda ještě ne,to nás předběhla slečna,viď
@dadous 😀

dadous
27. kvě 2011

@marhulinka 😀

hasky24
27. kvě 2011

@marhulinka Jíra hovno taky zatim ne ale už po něm šahal několikrát na chodníku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
27. kvě 2011

@hasky24 😀 😀 😀 no tak mě to asi teprve čeká 😀 😀 😀 ježiši fůůůj a tady u nás se většinou válej jen takový ty pořádný lejna 😝

dadous
27. kvě 2011

holky držte se kavy joo? 😠 😀

marhulinka
27. kvě 2011

😠 😀 no tak nějaké občasné usrknutí kávy,podle mého názoru,není žádná trága 😉

crca
27. kvě 2011

@dadous No to je jen pro porovnání,že trocha kafe není zase až takové drama 😀 😀 u nás loni vedli i slimáci,ale to teda mám hodně silnej žaludek,ale tohle jsem docela rozdýchávala 😀 hlavně ta hlavička v pusince když s tím přišla Míša 😅

crca
27. kvě 2011

@marhulinka ahojky 😉

sofieanna
27. kvě 2011

teď jsem se teda hezky zasmála 🙂 co tady řešíte ... už se na to těším .. 🙂 🙂 😀

marhulinka
27. kvě 2011

@crca joo zlatý kafe,co? Brrrrrrrrrr

dadous
27. kvě 2011

@crca fuj, tak to zlaty hovňous 😝 😀

dadous
27. kvě 2011

@sofieanna se moc nesměj, mě tohle nikita udělala když jí bylo osm měsícu 😀 😀 takže už začni hlídat 😵

crca
27. kvě 2011

@sofieanna o tom to je,se i zasmát a nejenom do sebe rýt 😉 se těším na zítra co tu přibude 😀
@marhulinka asi tak nějak jen mě to ale vytočí protože takhle houby spěj,uspávám hodinu,celý den jsou motorové myši a ještě kafe!!! 😀