Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3 měsíce a kontrola kyčlí. Můžeme jít i mezi 3 a 4. měsícem?

janule1940
5. únor 2020

Dobrý den,syn mel v pondělí 3.mesice a v patky jsou u nas kontroly kycli.Jenze je to v nemocnici a vždy je tam spousta lidi,vydychany vzduch atd.a k tomu chripkova epidemie.je nutné jít na kyčle hned po dosazení 3 mesicu a nebo můžeme jít kdykoliv mezi 3 a 4 měsícem?radeji bych pockala,než chripkova epidemie zeslábne a sla třeba až za 3 týdny.v 6 týdnech jsme meli kyčle ok. Nevite,zda to tak jde?Diky

pipi_puncocha
5. únor 2020

Jestli to měl v 6tt ok, tak klidně počkat. Nám ortoped říkal, že už ani v těch 3m nemusíme chodit, když měl už teď nález 1A. My teda půjdeme, ale taky počkám, až pominou chřipky.

malenka3
5. únor 2020

My měli na výběr z termínů v rozpětí 3 týdnů, takže si myslím, že se nic nestane. Jdeme až ve 3 měsících a jednom týdnu a mohli jsme jít ještě později.

niliho
5. únor 2020

Mám známou v nemocnici a říkala mi, že nemusím letět hned jak dovrší 3 měsíce, že klidně za týden, za 14 dní. Určitě bych teď nešla, když jsou epidemie.

astyna88
6. únor 2020

My jsme meli vzdy presne termin,obj nas na dalsi prohlidku. Pokud nemas,tak je to asi na tobe. Kyclar tam byval jednou tydne od do....

Sem začni psát odpověď...

Odešli