3leté dítě a četnost čůrání. Jak často chodí to vaše?

eloana
6. led 2010

Ahoj holky, mám dotaz, jak často vám chodí děti čůrat? Malé je 3,5 a máme s tím problémy. Chodí na můj vkus málo- kdybych to nechala jen na ni - jde 1x denně. Je pravda, že od mala méně pije - nikdy neměla flašku, takže pije jen z hrníčku.... sama osobě vypije tak půl litru a když ji pobízím, vypije tak litr, nepočítám do toho polévky - to pak je více.....moč má v pořádku, ale z krve jí vyšel špatný poměr minerálů..... doktorka mi tvrdí, že to je tím, že málo pije.... Ale ona pije třeba i v noci - a ráno většinou nemá potřebu jít se vyčůrat. Chodi většinou až když přijde ze školky a to ji musím donutit. Díky za radu.

iloha
7. led 2010

Eloana, tak u nás vypije O,5 - 1 litr, ale raději neustále pobízím. Jsou jí tři. A čůrá si myslím též málo.
1. ráno po vyspání (pokud nechce v noci)
2. většinou po obědě
3. k večeru
4. než jde spát (ale záleží kolik toho vypije)
Když se jí podaří do oběda vypít půllitru tak čůrá ještě před obědem a pak většinou stihne 2. půllitr do večera a též čůrá víc. Přijde mi, že jde až na poslední chvíli, protože když třeba jdeme ven a dotáhnu jí na záchod vyčůrat, tak se jí to vždy povede, dobrovolně nejde, tvrdí, že se jí nechce.

Jestli si dobře vzpomínám, tak mudra, když byla malá povídala, že 5-6 plen za den je normální, takže snad to tak bude i s čůráním.
Já jsem hrnek odbourala, protože mi přišlo, že toho vypije ještě méně, takže máme 0,5l petláhev s víčkem od rájce a lépe se mi to sleduje. A polévku mi skoro vůbec nikdy nesní ☹
A ve školce chodí normálně sama????

petrunka01
8. led 2010

Ahoj...
náš malej taky toho moc nevypije a chodí poměrně málo-si myslím.Nevím teda,jak ve školce..Ale,příjdeme domů třeba v 15:00 a nejde klidně až do koupání,když ho nedotáhnu.O víkendu jde tak 5 x..

renatalen
21. led 2010

Jé, tak s tim my problém nemáme. Malej pije neustále a když má prázdnej hrnek, tak se hned ozve. Kolikrát mi připadá, že chodíme na nočník neustále🙂