3měsíční chlapeček špatně spí přes den, máte zkušenost?

kristyna90
27. kvě 2015

ahojky, maly mi spinkal do minuleho tydne uplne ukazkove pak nastalo asi obdobi rustoveho spurtu... bobek zacal spinkal po 2 hodinach a pak vyzadoval mlicko.. a pak hrozny protivka a neslo mu usnout porad se jen chtel chovat... rekla bych ze toto obdobi vcera skoncilo.. protoze dnes uz pije po 3 az 4 hodinach... ale s tim spankem je to horsi.. v noci spinka tak ty tri hodky v kuse.. to jeste jde ale pres den jako by na svetle nemohl usnout... nejdriv se vzteka pak kdyz uz ho uchovam coz jsem nechtela ho takto navykat tak mi usne ale za pul hodiny zacne plakat z niceho nic asi nocni des nebo co:( nejde utisit az treba za 10 minut.. zkousela jsem ho davat i do zavinovacky to zabiralo v obdobi spurtu ale dnes uz ne:((
mate nekdo s timto zkusenost?? je mozne ze se zase vrati vse ke staremu?? ze to je jen nejaky dozvuk toho spurtu?? diky za kazdou odpoved

magda172015
27. kvě 2015

A co zkusit plinku pres hlavicku nebo vedle nej on si tam zavrta hlavicku.Nasi male to pomohlo a ma to rada porad 🙂

ducik
27. kvě 2015

@kristyna90 u nás pomohl sátek. malej byl k večeru úplně hotovej, protože přes den usinal po kojení tak na 10 minut max. Předtím spal skoro celé dny 😉 takže vecer pak, někdy v tom vašem veku, byl ukricenej a jen chovat. Pořídili jsme šátek a v něm přes den zaspal krásne třeba na hodinu i déle. když jsem byla doma, chodila jsem pi domě a zpívala jak blázen 😀

kristyna90
autor
27. kvě 2015

@ducik vecer s usinanim problemy nemame.. rekla bych ze mu vadi svetlo.. protoze pri tom nemuze usnout.. a zatahovat venkovni rolety behem dne nechci.. musi si zvyknout spinkat i pri svetle..:(
satek? to nevim je to mozne ze by zabral.. jen uz mam z toho noseni tak bolave zada ze to vyzkousim asi trosku pozdeji:D

kristyna90
autor
27. kvě 2015

@magda172015 myslite? zkusit to muzu🙂 a nemuze se mi pritozacit dusit??

ducik
28. kvě 2015

@kristyna90 však ja mluvím o usínání přes den. Jak přes den nespal, byl večer na masli.
Ze satku právě zadá nebolí jako z nošení na rukou 😉 ruce máš volné a mimi u tela

kristyna90
autor
28. kvě 2015

@ducik no vecer mi ale usina ukazkove🙂 s tim problem nemam.. jen pres ten den..
tak to jsem rada ze yo vim o tom satku🙂 mozna vyzkousim pokud ho yo neprejde🙂

kristyna90
autor
28. kvě 2015

@magda172015 tak jsem dnes rano zkusila plinku pres hlavicku maly se uklidnil a do 5 minut usl🙂 radeji jsem mu ji sundala a dala vedle nej at se muze pomuchlat🙂) moc diky za tip🙂)

ducik
28. kvě 2015

@kristyna90 však jo, nemohl spát přes den, nešlo mu usnout, o večerním spaní jsem nic nerikala

ducik
28. kvě 2015

Fajn ze zabrala plinka 😉

magda172015
29. kvě 2015

Ahojky tak to sem rada ze to pomohlo 😀 a neboj neudusi nase mala si ji kolikrat narve tak na oblicej jako by mela polstar pres hlavu a v pohode 😉ja ji davam i do kocarku mala otoci hlavicku zabori se a je v limbu 🙂

kristyna90
autor
30. kvě 2015

@magda172015 tak uz zase usiname bez plinecky🙂
prala jsem malemu nebesa tak byl 2 dny bez niceho a presne ty dva dny nemohl usnout jakmile jse. mu je nasadila usina zase jako driv.. je mozne ze by na tom byl uz tak zavisly?:D

magda172015
30. kvě 2015

tak paraada 😉 a jojo tomu verim ze je zvykly a hlavne miminka miluji stereotyp a kor pri usinani citi se pak bezpecne 🙂

jirinka1989
30. kvě 2015

máme úplně navlas stejný problém, vyzkoušela jsem ale i tu plínku a rozčílilo ho to do ruda...achjo ☹ v manduce mi občas usne, občas se vzpouzí..ale kojení po dvou hodinách je nedosažitelný cíl, blije a blije k tomu všemu a to ho taky budí... ☹

kristyna90
autor
31. kvě 2015

@jirinka1989 stejny problem jsem mela v obdobi rustoveho spurtu... nastesti trval jen 3 dny.. kojili jsme po hodine a pul..a usinal na rukach v zavinovacce..a blinkal jak o zivot az jsem se bala..

ladyhacek
31. kvě 2015

nám spolehlivě usíná v kočárku, jinak přes den když vidím, že ej protivný dám ho do postýlky dám dudlík a i v noci má u sebe (u hlavičky) plenu. Chvíli trvá než zabere, ale mě nebrečí a pak usne - na ruce mi usíná jen když je hodně unavený jinak ne.

@kristyna90 zavislý > možné to je - my je tedy nemáme, ale má hrazdičku a když jsem jí prala tak celý den pobrekával a večer když už uschla tak zase přestal a koukal na hračky (hračky měl v cestovní postýlce, ale asi to nebylo ono). Jinka je velká legrace - má hrajícího lvíčka - musí zatáhnout aby hrál ale jsou mu 2 měsíce a účelně to neumí vždy to chytne a jak se mrská tak to spustí, ale podle mě zjistitl že to hraje - dnes do toho mlátil pěstičkou a vztekal se a když jsme mu pomohla a zapla to tak se smál 🙂.

kristyna90
autor
31. kvě 2015

@ladyhacek nas maly si dnes takto hral s hrazdickou je fajn jak zacina vnimat.. soustredi se, pomalinku ruckou jde k tomu az se dotkne tak se naprahne a s radosti do toho triskne a smeje se🙂 no uz zacinaji byt fajni 🙂)
jinak v kocarku mi taky usinal ale ted uz kouka a je strasne hodny.. vzdycky odkope decku a nohy hodi nahoru.. no pohodar🙂
take vzdycky jak zacne zivat tak cekam az ztrati zajem o nejakou cinost a zacne mrckat. pak jde do postylky dostane dudlik perinku pusinku a odejdu.. vetsinou vytuhne do 5 minut ale je v klidu a nemrcka.. jo ale kdyz uz je pretazeny tak to ne a ne usnout.. nebo kdyz ho tam dam driv nez si on mysli ze je vhodny cas..:D no je s nima sranda a vyznejte se kdy uz je spravny cas spinkat...🙂 ale do 3 mesice byl celou dobu v pohode az ted si zacal vymrcovat ale jde to🙂

silvapokorna
31. kvě 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj, já to měla se starší podobně. asi taky po tom spurtu, víc kojení a už si na to zvykla a nechtěla to měnit. V tu dobu jsem s ní nakonec byla hodně venku. V kočárku spinkala, jak to drncalo a já místo vztekání nachodila kilometry a odpočívala za chůze. A taky jsem shodila ty kila navíc, takže nakonec tak. Pokud nemá jiné trápení (prdíky, zoubky a pod.), tak bych poradila prostě zabavit jeho i sebe a postupně se to srovná. Držím palce.