3měsíční holčička se častěji budí

klarka711
1. bře 2017

Dobry den, prosim o rady a typy. Mame ted problemy se spanim. Mam trimesicni holcicku. Driv jsem ji vecer soupla do postylky, dala dudlika, pohladila a nechavala ji vyrvat. Ted jsem se na uspavani zamerila a uz ji nenechavam vyrvat. Ctu ji pohadku, hladim ji, povidam a ona u toho usne treba po 15 minutach. Jenze ted se deje to, ze se mi treba v pul 11 budi na papani. Driv se budila nejdriv v 1 rano no a po te pul 11 se budi klidne po 2 hodinach a knika a pozdeji rve. Pres den kojim a zaroven jsme zavedli prikrm (Hipp), protoze toho ze me mala moc nevysaje a u kojeni place, ale vecer jen kojim. Tak jsem ji ted v noci i po tech 2 hodinach davala prso, ptz jsem si rikala ze ma treba hlad. Pred spinkanim ji vubec nekojim, davam ji celou flasku prikrmu, at se poradne nabasti a nema hlad. Trochu jsem to ted prisuzovala tomu, ze jsem prestala davat Espumisan na prdiky ptz mi prislo ze moc neprdela, kakala jen 2 x denne a ze ji to treba v noci trapi, ale vcera jsem ho zas zavedla a dnesni noc byla totalni katastrofa. Budila se po tech 2 hodinach a nekdy i po hodine a pul. Rikala jsem si jestli ji nezacnu soupat i v noci plnou flasku, ale na druhou stranu jsem nekde cetla, ze by deti meli spinkat postupem casu dyl a dyl a ze by melo v noci jist min a min aby se ucili, ze v noci se neji. Ze je to cas odpocinku a maji pry u sebe mit max. flasku s cajem. Tak ja nevim, co delat....rikam si asi zas zacit s tvrdym rezimem a nechavat ji vyrvavat, ale nechci ji to delat. Nemate nejake rady, typy? 🙂 predem za ne dekuji

lolam10
1. bře 2017

Miminko bych vyrvavat nenechala.nebreci jen tak ale je to jeho jedina cesta jak rict ze mu neco chybi..a jinak miminka se hold v noci budi,s tim se neda nic delat a casem se to srovna...a s UM bych se zeptala doktorky..

lolam10
1. bře 2017

Jo a moje rada?☺vydrzet a rozhodne nenechavat vyrvat..preju pevne nervy☺

elinkal
1. bře 2017

Nam se od 3. mesice taky vyrazne zhorsilo spani. Predtim spal treba 19:00-01:30 v kuse. Ted uz dva mesice vstava co hodinu, kdyz je lepsi noc tak co dve hodiny. Ale plakat ho nenechavame. Je to jen obdobi, ktere nebude trvat navzdy, musime to vydrzet, od toho jsme maminky.

karlajasmine
1. bře 2017

@klarka711 Nocni buzeni je uplne normalni. Syn se mi do roka budil po 2 hodinach na kojeni. Ted mu bude 16 mesicu a uz spi celou noc. Pokud se ti dite budi s placem, dej mlicko (at uz svoje nebo umele, dat svoje je samozrejme lepsi). Mlicko je jak na hlad, tak na zizen, a muze mit rustovy spurt.
Rozhodne bych nenechavala vyrvat, tim absolutne nic nevyresis a akorat budes mit dite, ktere bude vedet, ze se na maminku nemuze spolehnout, coz se ti casem vymsti.
Smir se s tim, ze do 1 roka az 3 let se ti dite budit bude, je to normalni a patri to k materstvi 🙂 Uzivej si tu lasku a to, ze te nekdo takhle moc potrebuje. Utece to jako voda a jednou budes spat celou noc v prazdnem dome a rikat si, jak bylo krasne, kdyz ses starala o maleho bezbranneho tvorecka.

monulec
1. bře 2017

U nás stejné asi od toho 3.měsíce, co dvě hoďky kojím v noci - je to na palici a už padám na hubu, ale všude slyším, že je to v tomto věku normální a musím to vydržet.

😴 Takže nočním směnám zdar!! 😴

panickatlamicka
1. bře 2017

Prosim te, zrus hipp, kdyz kojis, tak um netreba.je uplne normalni, ze miminko chce prso treba i co hodinu. nekrmpodle hodin. kojeni je i o potrebe kontaktu. Budi se ti uplne normalne, prostd si ji vem do postele a vynahrad ji ty predchozi vyrvavane tydny. a vic materske intuice by to chtelo.

panickatlamicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mississka11
1. bře 2017

Nechat vyřvat samotnou v postýlce. Tleskánek! 👏🏻👏🏻👏🏻

golca
3. bře 2017

A nepremyslela jsi nad tim, ze kdyz jsi ji nechala vyrvat, ze tim ztrati vice energie, kterou musi dlouhym spankem dohnat??? Miminka potrebuji lasku, peci, kontakt a hlavne bezpeci u maminky. Jestli jsi chtela mit zviratko v kleci-postylce, mela sis poridit kralicka.
Zrus umele mleko a koj co to jde, kdykoliv na pozadani a jak dlouho bude chtit. Je to narocne, ale bude to zase lepsi. Jestli chces o moznost kojeni prijit, smele s tim um pokracuj dal. Doporucuji kontaktovat laktacni poradkyni z Mamily.sk, poradi i s technikou kojeni.
Tve dite te potrebuje, plac je vyjadreni jeho emoci. Treba place kvuli briska, ale spis bych to videla na tu samotu. Kojeni je i o tom pocitu byt u mamy v bezpeci. Zkus treba vazat do satku, je to dobre na prdy, masiruj brisko, cvic s nozickama. A neboj, bude to lepsi. Neres hodiny, nestopuj cas. Tvoje dite je ted to, cemu se mas nejvice venovat. 😉 drzim pesti, at to zvladnete.