3měsíční nechce pást koníčky, máte zkušenost?

aalleenn
11. čer 2015

ahoj, mám doma skoro 3m mimi a nechce mi vůbec pást koníčky, vždycky spíš se snaží jakoby líst, vůbec nechce zvedat hlavičku, nevím čím ho namotivovat, hračky ho nezajímají, a to nejen při pasení koníků, snažím se ho aspoň nosit na "tygříka" aby posiloval a nechávám ho hodně rozbalenýho na zádech aby posiloval bříško ...... máte s tím někdo zkušenosti, jak na to nebo je ještě brzo ... příští týden jdeme na kontrolu v 3m ... řešily byste to s doktorkou nebo ještě počkat? díky za názory

lv
12. čer 2015

doktorka to zkusí, stabilně pořádně pást má ve 4m.. co vyzkoušet pasení na tobě? na hrudníku? na nějaké mimi zabírá ovladač, hrající mobil atd..

kocour1
12. čer 2015

Myslím, že má určitě ještě čas! důležité je, že ho na bříško pokládáte a že mu to nevadí (hodně dětí na bříšku být nechce, pláče a boří hlavičku do země a také to není do budoucna žádná tragedie🙂 )...pokud vaše mimi hlavičku aspoň trochu zvedne, tak to stačí a uvidíte jak se bude den ode dne zlepšovat. Můj 5,5měsíce zatím také nepase klasicky - je opřený o předloktí a na dlaně se nezvedá, často si jen tak lehne a čučí do strany🙂...a to se už umí otočit ze zad, točí hodiny, plazí se...takže evidentně vše, jak má a přitom to klasické pasení koníku nějak nedělá🙂...Jinak pomáhá to pasení koníku na vašem břiše - bude se koukat na váš obličej🙂