Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3mesíční v noci pije, přes den nechce

bauskka
9. led 2018

Ahoj maminky, mám takový problém. Mám 3m holčičku a má to jaksi trošku zvláštní s krmením. V noci se mi vzbudí 3x a dobře se napucne s obou prsou a pak zase hned usne. Přes den je to ale bída a u každého kojení rev. Dávala jsem ji co 2h a to jsem pak zjistila, že prostě jíst nechce. Teď mi ale ji po 3-5h a totreba jen z jednoho prsa a nebo si jen cucne a zase nechce. Je to asi tak týden. Mudr říkala, že jí prostě mám nabízet a že pokud nebude chtít tak prostě nebude chtít. A že se nemám stresován, to ty děti prostě někdy tak mají Ve finále mi ji cca 6x nebo 7x za 24h. Měl jste někdo podobný problém?

evee24
9. led 2018

Nemůže mit bojkot kojení? U nas jich bylo několik. V tomhle věku nám pomohlo kojit za chůze :D zni to divne ale pomohlo to. Trvalo to nejdele týden většinou.

bauskka
autor
9. led 2018

Taky jsem si toyslela ale když je pak hladová tak si vezme bez řečí .. začne se kroutit ke konci kdy ji zas bolí bříško 🤦

v_erunka
9. led 2018

Malé jsou dva měsíce a už skoro týden se peřeje s tím samým.. přes den ona řev jak tygr a ja zralá na psýšku. V noci jí, ale zavěšení nechce spinkat. Je to začarovaný kruh 😒

terezapetrova
10. led 2018

Me to prijde normální, v noci mléko lepe teče proto deti lepe pijí. Divím se, ze to neví pediatra ☺️

Sem začni psát odpověď...

Odešli