3týdenní holčička je ve dne hodná, v noci kňourá a pláče

Dobrý den.

Máme doma tři týdny starou holčičku. V porodnici pořád jen spala, ani nezabrečela, budila jsem ji jen na kojení. Když jsme si ji přinesli domů, bylo tomu zrovna tak. Spala nádherně i v noci, nic jí nevadilo, ani hluk, ani ticho. Pak začala být i nějaký čas vzhůru přes den, ale když byla vzhůru, byla naprosto neuvěřitelně hodná, nic nechtěla, klidně si sama ležela v postýlce a koukala. V noci stále krásně spala, začala se sama budit na jedno krmení a pak až ráno na krmení a když už v noci byla vzhůru a neměla hlad, tak klidně ležela v postýlce a nebudila nás. Poslední týden se to ale změnilo. Přes den spí a když je vzhůru je stále tak stejně hodná, nic nechce, nekňourá. Když ale nastanou pozdější odpolední hodiny začne kňourat, pak i brečet a je v klidu jen v náručí, nebo v postýlce s dudlíkem. Nedá se uspat v náručí, a když jí dám do postýlky s dudlíkem neusne, protože jí ruší, to jak dudlá. Jak jí dudlík vypadne, začne řvát a padá jí často, takže toho moc nenaspíme. Co s tím?

Děkuji.

zamilovanadonej
25. črc 2014

@lenickalenickalenicka Co s tím? Nic, buď ráda, že jste se vyspali dosud. Dítě se mění téměř každý den, a bude se mu měnit i režim tím, jak se vyvýjí. 😉

lv
25. črc 2014

Nenadelas nic..zvedat a dávat dudlik..jednou jsem to počítala a zvedala jsem Apolence dudlik 27x za noc 😵
..možná ma růstový spurt, tedy i možné růstové bolesti..

kedlubca
25. črc 2014

Jó nenaděláš nic 🙂 asi ten spurt 😉 malá se naučila až ted v 17m spat celou noc,bud rada 🙂 ale tak do 9.m mi spala od 20.00 do pul 11 🙂 a na jidlo jsem ji musela budit 😀