• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

4 měsíční syn pořád vyplazuje jazyk. Máte zkušenost?

6. ledna 2008 
holky potrebovala bych vas nazor a nebo radu...mam 4 mesicniho chlapecka a porad vyplazuje jazyk.proste ho porad tak jaksi plazi..uz kdyz mel asi 2,5 mesice tak jsem to rikala doktorovi a on na to v podstate nic nerikal...prijde mi to fakt nejaky divny.aby mu neco nebylo :frowning2: ,,nemate s tim nahodou nektera zkusenost??...predem moc dekuji za odpovedi
5. led 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,malý taky vyplazuje pořád jazyk ,ale nějak jsem to neřešila a asi řešit nebudu.Myslím že to je normální. :grinning:
5. led 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na tom úplně stejně a řekla bych, že ho plazí, čím dál tím víc. Jsem zvědavá až mu vyrostou zuby, jestli ho to přejde nebo si ho ukousne. :grinning:
Ale nikdy mě tedy nenapadlo, že by to mohlo něco znamenat. Myslim, že je to úplně normální :grinning:
5. led 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edík začal vyplazovat jazyk cca v 5 měsících. Dělal to pořád a děsně se tomu řehtal. Asi po týdnu začal vtahovat rtíky, taky hodně často. Mám dojem, že tak objevoval svoje tělíčko. Teď už to dělá míň.
5. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: :grinning:
taky pořád plazíme....vypadá jak čert :grinning: :grinning: :grinning:

petraluk
první zub malé vyrostl dneska, tak uvidíme, jestli bude plazit dál :grinning: :grinning:
5. led 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud zrovna neslintá, nechrčí, nebublá, nepořvává, nemlaská, nekvíká tak taky plazí :grinning: :grinning:
6. led 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucek teda jede s jazykem porad. kdyz si hraje, kdyz se soustredi...jazyk ven :grinning: nejak to neresim :wink:
6. led 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia ho plazi furt a vecne, olizuje se a tak.....neresim, je to sranda...
6. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dela vetsina deti :grinning: plazi ho i na lidi kolem? :grinning: :grinning:
6. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtik ma taky pořad jazyk venku,i když ted uz o neco min než dřiv,myslim že je to normalni
6. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek