4 měsíční syn pořád vyplazuje jazyk. Máte zkušenost?

adrianav
5. led 2008

holky potrebovala bych vas nazor a nebo radu...mam 4 mesicniho chlapecka a porad vyplazuje jazyk.proste ho porad tak jaksi plazi..uz kdyz mel asi 2,5 mesice tak jsem to rikala doktorovi a on na to v podstate nic nerikal...prijde mi to fakt nejaky divny.aby mu neco nebylo ☹ ,,nemate s tim nahodou nektera zkusenost??...predem moc dekuji za odpovedi

zdenka26
5. led 2008

Ahojky,malý taky vyplazuje pořád jazyk ,ale nějak jsem to neřešila a asi řešit nebudu.Myslím že to je normální. 😀

petraluk
5. led 2008

My jsme na tom úplně stejně a řekla bych, že ho plazí, čím dál tím víc. Jsem zvědavá až mu vyrostou zuby, jestli ho to přejde nebo si ho ukousne. 😀
Ale nikdy mě tedy nenapadlo, že by to mohlo něco znamenat. Myslim, že je to úplně normální 😀

niega
5. led 2008

Edík začal vyplazovat jazyk cca v 5 měsících. Dělal to pořád a děsně se tomu řehtal. Asi po týdnu začal vtahovat rtíky, taky hodně často. Mám dojem, že tak objevoval svoje tělíčko. Teď už to dělá míň.

pipisek
5. led 2008

😀 😀 😀
taky pořád plazíme....vypadá jak čert 😀 😀 😀

petraluk
první zub malé vyrostl dneska, tak uvidíme, jestli bude plazit dál 😀 😀

iza
6. led 2008

pokud zrovna neslintá, nechrčí, nebublá, nepořvává, nemlaská, nekvíká tak taky plazí 😀 😀

paolin
6. led 2008

broucek teda jede s jazykem porad. kdyz si hraje, kdyz se soustredi...jazyk ven 😀 nejak to neresim 😉

kristi
6. led 2008

Mia ho plazi furt a vecne, olizuje se a tak.....neresim, je to sranda...

aponchie
6. led 2008

to dela vetsina deti 😀 plazi ho i na lidi kolem? 😀 😀

brnda
6. led 2008

vojtik ma taky pořad jazyk venku,i když ted uz o neco min než dřiv,myslim že je to normalni