4měsíční holčička se vzteká, čím to může být?

schnee
12. únor 2016

Ahoj mamky, mám za pár dní 4 měsíční hočičku, která se ze dne na den začala před týdnem vztekat. Nakrmím jí, odkrknu, položím na hrací deku, kde si vydrží dvě tři minutky hrát sama a pak se začne vztekat. Dám jí na bříško, vydrží opět pár minut a začne se zase vztekat (to tedy dělala i předtím, polohu na bříšku nemá prostě ráda). Vezmu si jí k sobě na klín, za pár minut se začne vztekat. Hodně si cpe hračky do pusy a vzteká se právě, když jí to tam nejde narvat, ale občas se vzteká i bez toho. Do tohoto období si byla schopná hrát sama a ani se moc hlasově neprojevovala, moc nebrečela, to už joooo muselo něco být. Nevím co s ní a čím to může být. ☹ Zuby? Povaha? Období? Nuda? Jsem z ní zoufalá 🙂 ☹

kathyxkathy
12. únor 2016

Rustovy spurt, zoubky, muze toho byt hodne... Vzhledem k veku bych se priklanela k rustovemu spurtu, ten za par dni odezni. Chovat a mazlit 🙂

schnee
autor
12. únor 2016

@kathyxkathy Já ti nevím, víc jíst nechce. 😕 Může se spusrt projevovat i bez zvýšené potřeby jídla?

ducik
12. únor 2016

@schnee důvodů může být fakt víc. Syn se tak zlobil, protože út neuměl sám usnout a byl unavený. U nás to vyřešil šátek. V něm přes den usinal a pak nebyl důvod se zlobit. Můžou to být i zuby, bříško, nuda, téměř cokoliv.
U miminka "do teď" nic neznamená 😉 vyvíjí se každý den, tak může i stejně měnit své naroky

schnee
autor
12. únor 2016

@ducik Bříško snad ne, dostává pravidelně kapky. Fakt nevím, ani nevím, jak jí zabavit. ☹

ducik
12. únor 2016

@schnee tak ne každému všechny kapky zabírají. Ale v tomhle věku fakt nemáš moc šanci poznat příčinu. Nezbývá než zkoušet různé věci. Zabavit můžeš zkusit hrazdickou, sterchatkem, povidanim, zpivanim apod.

veronika182
24. únor 2016

třeba já jen "svoje" období, taky jsme pár dní měli,ale už je klid 🙂