5měs. chlapeček dělá divné zvuky, vrčí, chrčí. Méně spí

mysljaja
21. črc 2014

ahoj holky. nevím kde začít ..tak asi takhle. náš syn byl celkem bezproblémové dítko,v rámci možností stále je ale příjde m že je to takovej trochu závisláček-dokaže byt na dece sám tak max 10 minut a to snad ani ne.začali jsme příkrmy občas je to spíše krocení divé zvěře nebo zamčená brána na 12ct klíču.(pusa),no ale k problému.poslední dobou naš syn děla strašně divné zvuky chrčí,vrčí ,prskáá,a do toho dokáže jako by kašlat nebo spíš to zní jako když člověka škrábe v krku,no není to nic moc když ho to chytne třeba v obchodě na nákupu. na začátku 4 měsíce nevydrželv kočarku tak veškeré naše akce probýhají s sedačce.on kouká a je celkem spokojenej.ale zdžejme když ho to nebaví tak začne dělat tohle .vč. toho že se protína nebo se snaž ísedat nebo aspon to jako sed vypadá.doma když je nadece tak dokáže odjet skoro na druhou stranu ,ted se snaží přetočit na bok cvičili jsme vojtovku a přestali ale jelikož nam za 2 dny bude 5. měsícu myslím že by se už mohl přetočit na bříško.na bok to zkouší ne pokažde se zadaří.no a pak pokaždé když usína strašne knučí a bručíí a samozdřejme se zase protína a natína ale spíš tak nějak nervama .nevím čím to muže být prdíky jsme měli ale tohle se mi nezdá. skoro vubec nespíme nejdele co dokáže spát je 40 minut.max 3 x deně .ráno v pul odpo a vpodvečer a to se občas ještě stane že proste neusne v podvečer .vím že je unaveny achtěl by spát víc .ale nejde mu to :/ nevím proč .dříve dokázal spát i 2 h v kuse a pokažde kyž vztáva tak brečí jako by se leknul nebo prostě také nevím z čeho.. pokud některá z vás mate něco podobného napšte jak jste to řešila nebo z čeho by ty věci mohli byt .děkuji moc. 😒

lv
21. črc 2014

- ze dokáže byt sam na řece 10min je celkem slušná doba, déle nevydrží ještě dlouho
- to chrceni, vrčení je normální, naučil se něco nového, líbí se mu, ze to umí sam, přidá ještě praskání, uvidis 😉
- to ze se chce posadit není dobře, je to pasivní sed, snaž se ho nechávat v polohách kdy to dělá co nejméně
- vyrostl, už tolik spát nebude.. Nebo jedno spaní už vypustí a bude spát jeden 2x
Chová se jako zdravý kojenec, všechno je v pořádku.

chroustinka
21. črc 2014

@mysljaja prijde mi uplne v poradku 🙂
add spani se mu zase casem upravi az se zacne vice pohybovat a objevovat svet, spanku bude mene a budou delsi v kuse 🙂
hodne sil, u druheho a dalsich deti uz tohle resit nebudes 🙂

mysljaja
autor
21. črc 2014

děkuji, 🙂 moc moc bála jsem se jestli není třeba nejak mentální. 😲 jinak hrozně bych chtěla aby spal déle je přetaženej když si hodku hraje další čas už je znuzenej měkdy pomalu už po 40 minutáchzase zíva a mne oči ale neusne ,a když už usne zase je to na 30min a když se vzbuí brečí že ještě nemuže spát,přitom mu ndko nebrání.:(jnach chrčení a ostatní zvuky jsou opravdu zvlaštní ale asi fakt vpořadku. 😀

madre1
21. črc 2014

@mysljaja ,........................jak dlouho Ti spí v noci?

lv
21. črc 2014

@mysljaja třeba ho trápí zoubky a proto špatně spinká..

mysljaja
autor
21. črc 2014

no v 7 koupání ,mleko usína do 8.okolo10-11 knourá ale usne,pak spí do 2-3a pak do pul 7ale už v 6 poknouráva-