5měs. holčička spí neklidně, háže sebou. Jak jí pomoci?

kejny
4. lis 2014

Mám 5 měsíční holčičko která mi sice prospí celou noc ale šíleně sebou ve spánku háže, cestuje v postýlce a pláče ze spaní. Malá sice spinká ale já skoro vůbec. nevíte někdo jak jí pomoci ať spinká klidně??

tadeas311
4. lis 2014

Ahoj, koukala jsi, zda jí nerostou zoubky? Malý to měl podobně zhruba ve stejném věku a vyřešil to gel na prořezávání zoubků, kterým se mažou dásně.

lenule01
4. lis 2014

my máme stejný problém, jen jsou dcerce 3 měsíce. také budu ráda, když sem maminky napíšou svoje zkušenosti...

kejny
autor
6. lis 2014

no zoubky mažeme je pravda že je to lepší ale ne o moc. navíc to malá dělá už od narození jen teď je to intenzivnější. moc děkuji za radu.

bublifuk
12. lis 2014

Mám stejný problém, dceři bude 5 měsíců a cca měsíc zpět sebou v noci neskutečně hází.....poslední čtyři dny je spavá, ukňouraná, zničeho nic brečí.... asi opravdu roste zub 🙂...........doufám že to házení v noci přejde je to šílený, ona chrní ale já ne..... 😒

jana_ul
20. lis 2014

Zdravím, miminka obecně v noci vystřídají hodně poloh, ale pokud to vypadá, že je něco trápí - pláčou nebo se kroutí - napadají mě rostoucí zoubky nebo bolavé bříško - prdíky.

tobias2505
25. lis 2014

Máme to stejně☹ nic nepomáhá. Ani Sedálie.