5měsíční holčička se vleže na zádech vzpírá na loktech

sheitancz
13. únor 2015

Ahojky všem maminkám. Potřebuji poradit, jestli by někdo věděl, o co jde, byla bych moc ráda. Asi před měsícem se moje 5-ti měsíční holčička začala divně chovat, když je na zádech, začne se vzpírat na loktech a zvedat hlavičku, jako by nechtěla ležet na zádech. Dělá to okamžitě, sotva ji položím na záda. Dřív tohle nedělala. Navíc poslední dobou to dělá i když se jde koupat. Připadá mi to, jako by se bála na zádech a snažila se posadit. Dřív během koupání byla krásně uvolněná, ale teď je to horor. Když ji položím na lehátko, křečovitě se chytne, začne strachy zrychleně dýchat a někdy i brečet. Žádná nehoda se mně nestala, třeba aby mně vypadla a spadla na zem a z toho měla trauma, nic takového. Když je ráno vyspalá, tak si na zádech lebedí, ale jakmile je unavená, tak se začne vzpírat, a přitom je unavená a chtěla by spát. Někdy i usne a za chvilku se zase začne vzpírat. Prdíkama netrpí, hlady to taky není, to jsem taky zkoušela. Předem děkuji všem za případné odpovědí.

marecekavendulka
13. únor 2015

to je normalni,vubec to neres. tedy doufam,ze jsem spravne pochopila,co myslis.

ladik1
13. únor 2015

Syn to taky chvilku dělal, přestalo to samo, asi po 14 dnech až 3 týdnech--- spíš to dýchání, to je divné, ale záklony hlavy bych asi neřešila... může být zvědavej, nejistej, cokolivtřeba je jistější v zavinovačce, zkus ho pokládat do péřového velkého polštáře... určitě přejde samo, poradile bych se s dr.... kamarádky syn to dělal, portože měl vadu sluchu a natahoval se po zvucích... ale to vůbec být nemusí... chvilku bych vyčkala a pak se ptala u dr...

katja77
13. únor 2015

Náš tak cca v 5ti měsících měl absolutně nejoblíbenější polohu na břišku, i ve vaničce, všude.... jezdili jsme tak v kočárku, koupal se tak, jinak prostě nechtěl.... jen na bříšku, jakmile byl na zádičkách, bylo zle 😉