6+ znamená od ukončeného 6. měsíce nebo od 6. měsíce?

luciebx
31. pro 2010

malyho kojim ale jednou denne dostane UM .. tento tyden sme koupili i jidelni zidlicku.. na obouch novych vecech mam napsano pro deti 6 m+ znamena to od ukonceneho 6 mesice nebo proste od 6 mesice ditete.. nam je pristi tyden pul rocku tak nevim zda to mam teda pouzit nebo jeste pockat.. poradte prosim

pehaka
31. pro 2010

ten den kdy má malej 6 měsíců - to je má totiž ukončených můžete začít přikrmovat 😀

jasminy
31. pro 2010

Určitě je to od ukončeného 6. měsíce.

andy80
31. pro 2010

Ukončený šestý měsíc. A do jídelní židličky bych dítě posadila (pokud není polohovatelná) až když se samo posadí. Tam to ani není tak o věku. Než si děti sami sedly krmila jsem je v polohovacím lehátku.

jajulin
31. pro 2010

přesně jak psala Pehaka: v momentě, kdy můžeme říct, že má dítě 6 měsíců, tak to znamená, že má ukončených 6 měsíců. Když slaví první měsíc, tak to znamená, že už je měsíc na světě, tzn. má ukončený první měsíc 🙂. Takže podle toho, co vidím v Tvém profilu, by to Tvůj syn mohl užívat už za týden. Ohledně té židličky souhlasím s andy80.

weri1
31. pro 2010

já bych řekla, že od prvního dne 6 měsíce, ptž ukončený šestý měsíc je začátek sedmého. Tak si to myslím já. Co se týká židličky souhlasím s @andy80

romana29
31. pro 2010

Já to beru od ukončeného 6. měsíce tj. první den sedmého měsíce 🙂

kikimaruska
1. led 2011

Jak píší holky...od ukončeného 6 měsíce, tedy v den, kdy je mu 6 měsíců dále...A do židličky nepolohovací také, až když mimi dokáže samo sedět, pokud máš polohovací (takovou jsem kupovala já), tak lze i dřív, než sám sedí, ale je naklopený a je tam jako by byl v autosedačce trošku (nenamáhá si zádíčka). Syn seděl sám až od 13 měsíců a v té době už byl na lehátko velký (dělal v něm binec, vztekal se a převrátil by se i připoutaný), ale neseděl, takže byl v polohovací židličce.

marcelkap
3. led 2011

Podle mě je 6m+ ode dne, kdy je malému 6 měsíců, což vám bude cca za týden. Budete mít tedy ukončený 6.měsíc a začínáte 7.měsíc.