• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6ti měsíční dcera má černé nitky ve stolici. Co to je?

17. června 2012 
holky prosím vás, nevíte co to může být, moje 6 měs. dcera dneska měla žlutou stoličku a v ní tenké krátké černé nitky.
10. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
besinečku, může to být krev, ale neděs se, to má hodně dětí. Každopádně jednu plínu schovej a ukaž ji dr. Možná má malá nesnášenlivost nějaké složky potravy. Kojíš ještě, nebo už přikrmuješ?
11. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj johanda, děkuji za odpověď, někde jsem četla, že to může být po banánu, ale už se to neobjevilo a kdyby něco tak schovam plenu a ukáži doktorce. to jsem nevěděla, že by krev byla černá, divný ale mám první dítě, tak nevim. máš děti?
11. pro 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my jsme to meli taky, je to z bananu ... krev to asi nebude
11. pro 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
besi, jestli dáváš banán, tak to bude z toho.
Jinak mám děti 2
11. pro 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...mě včera malá blinkala a měla ty nitky ve zvratkách...prý to může být i z černýho čaje...
12. pro 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já to zkoumala a ono to nebylo červené, nic co by připomínalo krev, spíš černé, tak jsem se uklidnila, když jsem četla, že to může být z banánu. Ale jsem zvědavá jak bude vypadat příští stolička, kakáme jednou za tři dny.
12. pro 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je jednou za tři dny to je málo,to ,usí malá potom trpět,když už jde ne?A to jen kojíš?nebo i dáváš něco jinýho....vlastně jsi dala i banán viď?
12. pro 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanule, naše malá kadí jednou za týden a netrpí :wink: . Holt některé děti mají pomalejší metabolismus
12. pro 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak,když děti netrpí tak je to fajn,horší to je,když chodí pořád a pak jednou nejdou...to je pak hrozný...
12. pro 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta moje holka trpí od malička na bříško, prej má zpomalenou peristatiku,prej vše mlíčko zpotřebuje, jinak je ok, kojím a dávám i příkrmy, už ji je 6,5 měs., ale je to zdechlinka hubená. má 6400g.
12. pro 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..tak my ty nitky mely dneska..a to jsem banan nejedla a ani mala ho neji budou ji tri mesice, byly to cerne nitky na krev to nevypadalo..uvidim priste, jestli to bude mit, tak lezu k dr
17. pro 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj besinecek, tak nas sebik to mal tiez, ked som mu dala prvykrat banan, na druhy den ma to teda riadne vylakalo, ale potom prisiel manzel a povedal, ze je to preto...a teraz to uz ma len sem tam...pri banane... si skus dat banan z jogurtom rozmiesany do chladnicky a uvidis ako bude vyzerat na druhy den... :wink:
17. pro 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojte, tak jsem byla u doktorky, pořád se mi nějak nelíbila ta stolička, Magdalena má 6 měs a má to různé, hnědé zelené a nitky a tak, naštěstí je vše v pořádku, holt už nemá takovou tu novorozeneckou stoličku, to jsem ráda.
Ikuska odkud ze Slovenska jsi. Můj muž je ze Slovenska, z Banské Bystrice.
19. pro 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijonkova.k • 1d • Dnes v 19:45
Holky,nevíte o tom něco?Malá dneska večer měla ve stolici hnědé nitky,celkem dost.Už to měla jednou,ale já si myslela,že je to nestrávené hovězí maso(ono to tak i trošku vypadá).Teď jsem na netu četla,že to může být z banánu.Alergii na BKM nemáme,ale nevím,jestli je to z toho banánu nebo nedej Bože krev :frowning2:

jandaj • 3d • Dnes ve 20:49
je to z banánu
9. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, právě běžim od přebalení rovnou k internetu. Moje malá měla poprvé ve stolici černé nitky. Jsem moc ráda, že jste mě uklidnily tim banánem. Dala jsem jí ho tak 3 dny zpátky. Jsem tedy zvědavá na tu další.
17. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek