7 měsíců a nechce se přetáčet na bříško

korbicka
6. črc 2010

Potřebovala bych poradit...... Malému je 7 měsíců a přetáčení na bříško zvládal už na 6 měsících. Bohužel se mu na bříšku nikdy nelíbilo a hned jak se tam dostal, začal brečet!! Někdy si i pod sebou nechal ručičku a tak se mi teď nepřetáčí už vůbec!!!! Už 3 týdny ani jednou......Když se o to pokusím já, trochu mu v tom pomoct, tak se vzpírá a nedovolí mi to......

dejna02
6. črc 2010

Neboj, určitě se zase začne otáčet, náš malý se vždy něco naučí, mám z toho děsnou radost a pak to přestane zase dělat, i třeba na měsíc a víc. My měli kolem toho sedmého, osmého měsíce taky takové období, malý se nechtěl točit, jen jsem ho položila, tak už řval jako ďas, když už tedy zůstal ležet bez křiku, tak pro změnu jen tak koukal a odmítal cokoliv dělat. Přesně úderem osmého měsíce se to změnilo a teď se točí jak drak a dokonce si i někdy hraje na zemi sám, což nikdy nedělal 🙂 . Jinak my pro změnu máme devět měsíců a nechceme se ani plazit, natož lozit či chodit ☹ .

korbicka
autor
6. črc 2010

@dejna02 Jé díky za odpověď!!!! Já se bála aby nebylo něco špatně. Jakmile ho totiž položím na bříško řve jak pominutej.....

beruska24.9.
6. črc 2010

korbička - prý je u dětí normální, že se něco naučí a pak to ´´zapomenou´´. Třeba si připravuje něco nového, čím tě překvapí 😉