7měsíční dcera začala spát na bříšku. Mám se toho bát?

marmoska
3. únor 2013

Mám strach ze syndromu náhl. ůmrtí.Od kolika měsíců jste nechali děti spát na bříšku?Děkuji

schnek
3. únor 2013

můj nejstarší tak spal od narození, prostě jinak nechtěl. Neřekla bych, že poloha ve spánku souvisí se SIDS 😉

vendullka
3. únor 2013

Náš Kubík spí na bříšku od té doby co se uměl sám otočit, asi od 4m a jinak už ani nespí. U sedmiměsíčního miminka byh se nebála, pokud byla donošená a neměla žádné problémy. Monitor dechu nemáte?

zelva
3. únor 2013

U 7mi měsíčního bych se také nebála. Je už dost velké.. 😉

lv
3. únor 2013

malá tak začala spávat taky v 7m, už ji tak nechávám.

beruska24.9.
3. únor 2013

Holky začaly spát na bříšku v době, kdy se naučily přetáčet a je to oblíbená poloha do dneška 😉

karlam
3. únor 2013

jééé, přesně tohle jsem řešila cca měsíc a půl zpět, když měly holky (mám dvojčata) skoro pět měsíců a začaly tak spávat, přiznám se, že jsem z toho byla taky vyděšená, a tak jsem pořídila oběma monitor dechu a mám klidné spaní 🙂

xsenova
3. únor 2013

Krystalove gule su vypredane. Kup monitor dychu.

gletnulka
3. únor 2013

V 7. měsících už bych se nebála. Jakmile se děti začnou ve spaní samy převalovat, je to dobré, nechala bych spát na bříšku

marton
3. únor 2013

Jedno z dvojčat od narození a spí tak stále🙂.

klaraalucka
3. únor 2013

malá takto spí asi od 1.měsíce, jinak nám spát nechtěla 🙂 ale na břišku prospinkala celou noc.

mafeska
3. únor 2013

taky jsem to řešila, pořád jsem pátrala na netu jestli jí tak nechat nebo obracet a když jsem si šla jednou večer lehnout spinkala na bříšku a spokojeně odfukovala 🙂 . Přestala jsem to řešit. Spinká takhle od té doby co se umí otáčet.

beta.m
3. únor 2013

naše spí taky na bříšku od té doby co se umí otočit tedy asi od 4 měsíců, ze začátku jsem měla taky obavy tak jsem jí kontrolovala. Přes den spí jedině na břiše, jinak neusne 😉

monad
3. únor 2013

taky tak spíme., a když nám bylo 7m, tak na noc jsem jí otáčela zpět na záda , ale od doby, kdy se sama otočila několikrát zpět na bříško jsem jí nechala. ted je jí 10m a cestuje v noci po postýlce sama, převážně spí na břiše... 😉 😉

petrusew
3. únor 2013

malá taky tak spala kolem sedmi měsíců, ze začátku jsem jí otáčela, pak jsem to vzdala, ona se přetočila hned zase na bříško. Nebála bych se.

lenicka07
3. únor 2013

Naše malá taky přibližně v 8 měsících začala usínat na břiše, ani mě nenapadlo jí přetáčet. Stejně bych nezabránila tomu, aby se v noci neotočila. Monitor dechu jsme vraceli už po půl roce, malá stejně v té době nechtěla spát v postýlce.

teerka
3. únor 2013

já bych se také nebála, ale jestli se prcek ještě neumí otočit zpět na záda, tak bych neviděla problém v tom, že by mamka mimčo otočila na zádíčka nebo na bok. Ale jsem přesvědčená, že pást koníky umí a pokud by se mu špatně dýchalo, tak zvedne hlavu začne plakat. Ale na druhou stranu chápu obavy, SIDS je vážná věc a monitor dechu je dobrá investice.

matvej21
4. únor 2013

To stejné bylo i u nas.Jak náhle jsem maleho polozila na zada otočil se a usnul na bříšku. Kdyz se umi detatko otacet, tak bych se toho nebala. Pokud je malinka zdrava nemel by to byt žádný problem.

andelka
4. únor 2013

Můj tak spí od 10tého. Ale on se dřív ani na bříško překulit neuměl 😅 takže bych to viděla v pohodě. Už umí změnit polohu, není to ležící mimi co je odkázané na nás.
Můj bambula právě se neumí přetočit na záda, takže když se mu to nelíbí, zvedne se, klekne a ozve, že chce jinou polohu, nebo nakrmit..