7mi měsíční mimčo se nechce vzpírat na ručičkách

lamaze
6. črc 2009

Ahoj holky!Začínáme sedmý měsíc a stále se malá nechce vzpírat na ručičkách,když leží na bříšku.Jinak se otáčí na boky i někdy se jí podaří až na bříško.Máte s tím nějaká zkušenost?

kokaka
6. črc 2009

lamaze: my jsme začali cvičit vojtovku od osmého měsíce právě kvůli tomuto problému,měli jsme začít asi dříve, alle pořád bylo vše podle doktorky dobré, zavolej si na nejbližší rehabku a uvidíš, ale určitě by to chtělo svalíky posílit, u nás šlo vše s cvičením pomalu, ale pomohlo to, cvičení jsme ukončili tento pátek, malá začala pomalu lozit a to je jí 12,5 měsíce, sama si sedla až kolem 11.měsíce

cernovlaska
6. črc 2009

Ahojky,tak my máme 7 měsíců a 2 týdny a taky se malýmu nechce se opírat o ručičky,tak jsem koupila malej overball,nechala jsem ho měkkčí a dávám ho na něj na bříško a jak se krásně opírá o ručičky 😅 že ho kolikrát ani nemůžu zhoupnout dopředu 😉 ale jak je na zemi,tak nic,ani náhodou 🙄 plazí se kolem svý osy,dosáhne si tam kam potřebuje a pokud ne,tak si to přitáhne dekou,ale na ručičkách se ne a ne zvednout 😠 tak snad zabere to cvičení na míči a tenhle týden jdeme k dr na očko,tak to s ní zkonzultuju,jestli nás taky nepošle se ukázat na rehábku 😕