7týdenní miminko a zácpa. Jakou stolici po UM mají vaši miláčci?

adela1399
28. zář 2020

Ahoj holky už jsem bezradná,jaké hovinka po UM mají vaši miláčci? Malá je teď týden na UM a má úplně suché,tvrdé hovínko...byly jsme 3 dny na Sunaru ale katastrofa teď druhy den na BabyLove a přijde mi že to je stejný...já vím že nějakou dobu trvá než si zvykne ale to jak trpí je fakt šílený...dávám ProbioMaxik 1xdenne a před každým jídlem BabyCalm kapičky. Krásné prdí ale ty hovinka nám fakt nejdou...udelala 1 mini bobek a musela jsem pomoci to vylezli další 3 malinkaty ale proste to neslo až čípek trošku pomohl...já už nevím 🙁😭

sonnn
28. zář 2020

malá to měla po hippu, doporučuju easylax projímadlo - od narození (zavádí se do konečníku a jakoby to promaže aby to šlo ven, používali jsme pár dní a záchrana), změnili jsme um na kendamil -i podle recenzí právě na zácpu a je to ok

adela1399
autor
28. zář 2020

@sonnn Já dávám právě glycerinové čípky,ale zase si říkám že je od včera na BabyLove že muže mít ještě zbytky ze Sunaru? Že bych ještě chvíli počkala jestli se to nezlepší? Prdíky jsme trpěli a nepomahal ani Espumisan až kapičky BabyCalm a naprostá spokojenost...teď ještě vyladit tu zácpu😞hodně doporučují Nutrilon tak když tohle nezabere tak zkusím asi ten...

sonnn
29. zář 2020

asi bych taky ještě počkala, ať ji to pořád nestřídáš, kdyžtak ještě heřmánkový dětský čaj k tomu dát přes celý den po trochách

adela1399
autor
29. zář 2020

@sonnn po glycerínovém čípku opět zácpa..tak je to asi jasný...mimo jiné je 3h po jídle a jak silou tlačí vyblinkala jídlo po 3h to je docela špatný ne?

sonnn
29. zář 2020

@adela1399 změnila bych um ,( ale ten babylove neznám), zkus mrknout na recenze toho kendamilu a ten čaj ať se to naředí+u nás hodně nosím v poloze klokánka (pěkně se tím promasírovává břicho viz videa Evy Kiedroňové na youtube

aaaa15
29. zář 2020

@adela1399 dcerka tohle měla po Beba, přecházeli jsme tenkrát na Hipp. Určitě to trvalo 3-4 dny, než se to zlepšilo. Chce to vydržet, než si tělíčko zvykne. Určitě hned zase neměnit.