8měsíční syn nespí

smudlinka2019
25. lis 2016

Ahoj holky.Chtela bych se zeptat,jestli máte zkušenost.Synovi je osm měsíců a předtím krásně jedl.Mlicko odmítal a chtěl spíš jídlo a dorazil se pak mlíčkem před spaním.Vecer před spaním snědl kaši,pak se trochu dorazil a spal třeba do tří.Najedbou ale nastal zlom.Jidlo nechce a je jen na mliku.Do toho se právě kvůli tomu budí každé tři hodiny.Jenze z toho třeba hodinu uspavam a když usne,taknse zas během pár vteřin vzbudí a nastává uspávání znova.Tak že je nevyspalý a přes den řve,protoze nemůže usnout a naspi maximálně hodinu ☹ nedávno mu vyrostli dva dolní zoubky,tak mě napadlo,jestli to není tím,ze mu rostou další a proto nejí.Ale co ten spánek?Já už jsem vyřízena,vstavam k němu vyčerpaná a je mi už špatně a kolikrát se k motam.Pres den usinam dokonce v křesle.Ale jde mi hlavně o malého.Neni to na něj málo spánku?A hlavně kdyz pak nespí pres den?Ještě nelezeme a i když se ho snažím utahat tim,ze ho dám na bříško a Zkouším ho motivovat hračkami,blbnu s ním na ruce,tak sice pak unavený je,ale stejně nemůže zabrat a doslova řve ☹ napadlo mě zkusit nějaká homeopatika,protoze už vážně nevím ☹ do toho pak chce se mnou blbnout starší syn a já prostě nemám energii a hrozně mě to mrzí

smudlinka2019
autor
25. lis 2016

Do toho jsem ještě zapomněla napsat,ze v noci nepláče.Vzbudi se s brekem na jídlo,ale jak se nají tak pak už nepláče.Dokonce je jak kdyby byl den.Ale když už se mi ho podaří uspat,tak se pak zase vzbudí,ale přitom je unavený.A i když jsme od začátku dělali vše normálně,aby nebyl zvyklý na úplný klid,tak ho každa blbost vzbudí

retesa
25. lis 2016

Ahoj,znám to,je to opravdu náročný,a to mám jen jedno dítě! Přisuzovala jsem to také k prořezávání zoubků. Nám pomohla chamomilla 9ch,ale homeo je velmi citlive na priznaky,je treba se trefit. Jsi z Prahy? Chodíme k vynikající pediatričce/homeopatce,která mi vyléčila dcerku z velmi častých viroz (když dcerka začala chodit do jeslí),jsme víc jak půl roku bez příznaků. Obrovská uleva!

astyna
25. lis 2016

ahoj, jedině vydržet. Pokud se mu klubou horní jedničky (u malého nejhorší etapa), vstávala jsem k němu asi týden co 1,5h v noci, přes den spal max hodinu, byl nevrlý, nechtěl nic teplého do pusy, mléko vůbec. Jakmile se mu vyklubaly, je to zase v pořádku. Časem jsme přišli na to, že na klubavé bolavé zoubky je výborný bílý jogurt - tím mu to potřu, on to slíže a uklidní se. Nemusíš ani homeo - zkus ten jogurt, obyč bílý... 🙂

morchova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenatu
25. lis 2016

@smudlinka2019 přesně jak píše @astyna nám je za 6 dní 8 měsíců a horní jedničky i s dvojkama se na pravé straně klubali týden a teď se klubou na levé a naštěstí jsou už skoro proříznuté 🙂 taky jsem vstávala v noci po 1,5-2h a od 2h ráno tak po půl hodině 🙂. Taky se v noci budí ale jíme jogurt, mléko si dá jen ráno a když se klubali na té pravé straně tak nechtěl vůbec 🙂. Jinak celou dobu jsme jeli jogurty a vychladlou kaši i masozeleninu, zkrátka nic teplého a 2 dny mi jedl jen jogurt...neboj ono se to zlepší 🙂) a když se klubali dolní jedničky tak jsme 14dni zas pili jen mliko a to mu bylo 5 měsíců 🙂 koukni mu do pusinky jak to tam vypadá 🙂

smudlinka2019
autor
25. lis 2016

Zatím v pusince nic.nastesti už zbastil alespoň jogurt a venku se trochu vyspal.V noci právě ani nepláče,nic jen prostě kouka a je hrozně unavený a za chvilku knoura,protoze nemůže usnout.Ono o mě ani tak nejde,ale právě o něj.Nejvic mě ubiji,kdyz vidím že je unavený a hrozně řve,protoze nemůže usnout ☹