9ti měsíční mimčo chce jíst pouze v leže. Máte fintu?

mousunek
20. črc 2009

ahojte holky,

mam syna 9mesicu a kdyz ho dam do krmici zidlicky tak dela desne sceny mlati rukama kolem sebe rve a kdyz se mi nahodou povede dat mu lzicku prska to kolem sebe nebo se snazi vyzvracet to, ale kdyz ho polozim do kocaru, tak basti normalne.... mate nekdo nejakou fintu aby bastil i v sede?

predem diky za rady

soanpe
20. črc 2009

mousunek, zkus ho zabavit druhou lžičkou
já teda Sofi krmím v lehátku. židli máme sice polohovací do pololehu, ale je na ní moc prvků, co Sofi zajímaj víc, než kus žvance 😅

mousunek
autor
20. črc 2009

soanpe - to jsme zkouseli lzicku do rucicky nechat aby se zkousel krmit sam, stridat lzicku kterou ma v rucicce s lzickou kterou krmim. i mobil jsem mu dala do rucicky aby se nakrmil. i basnicky jsem zkousela krmeni hrou a spoustu dalsich

dvojka
20. črc 2009

já si mysliim,že to nebude dlouhodobá záležitost,on zase bude jíst v sedě.Bych to ted nelámala přes koleno.První dceru jsem jeden čas krmila když ona lezla a nepomhlo nic 😉

mousunek
autor
20. črc 2009

dvojka - no ono uz to trva pres 14dni a to mi pomerne dlouho prijde... tak nevim asi kdyz to bude jeste tyden, tak skocim k dr na prevazeni kdyz bude vazit alespon stejne tak OK a kdyz mene, tak snad neco poradi ona.
basti ted hrozna malo ted si navic vysadil jedno krmeni tak ma jen 4 a to jeste nechce poradne

sharon2
20. črc 2009

mousunek, děti mívají období, kdy jedí méně nebo vůbec. Třeba malému lezou zuby nebo na něj leze nějaký bacil.
A k tomu jídlu v leže - pokud se ti nedáví (moje dcera teda v leže jo, taky to na mě zkoušela) tak to tak pár dní nech bez pokusů ho nakrmit v sedě a pak mu třeba zkus během dne, když sedí při hře, dát do ruky kukuřičnou křupku nebo kousek mrkve, jablka (něco co jen ožužlá, nerozpadne se hned) a pak přidat třeba pár lžiček jídla...atd. Do židličky ho zatím nedávej, když tam neche být.

mousunek
autor
20. črc 2009

sharon2 - bacil asi ne-e ma za sebou vytery a zub se mu prorizl 8. to je fakt. 😉

sharon2
20. črc 2009

no tak to zkus těch pár dní nechat v leže a židličce se vyhněnte obloukem 😀

mousunek
autor
20. črc 2009

jj asi jo, ono staci kdyz vidi lzicku tak rve 😀 snad tech par dni pomuze 🙂