• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako ste sterilizovali flašky pre mimina?

16. dubna 2012 
A ako hlavne prepíchnut cumlík na flaške? čakám babo a mám nachystané flašky a aj cumlík a neviem ako urobit dierku na dudliku a vyvarit to ?
16. dub 2012 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jestli dobre chapu,ale vyvarit normalne ve sterilizatoru nebo v horke vode a nechapu proc delat dirku na dudliku??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jak pise @camelinka.
Treba lahvicky nebudes muset pouzivat. A naopak kdyz je na dudliku nebo savicce poskozeni, je treba jej vyhodit.
16. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudlíky -myšleno asi savička na flašku, se už prodávají rovnou s dírkou, většinou jsou očíslovaný, pro jak velké/malé děti jsou určené, nebo ty větší třeba na kaši. Já flašky dám do vody do hrnce, nechám cca 5 minut povařit, dávám do toho všechno - lahvičku, savičky i dudlíky. Musí se to pak opatrně pomalu schladit, aby ti nepraskly.. :sunglasses:
16. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno jsem vyvařovala v hrnci, 5min určitě stačí, před tím je to dobré umýt normálně jarem ( ne savičky) a pořádně opláchnout a nebo ještě lépe nukem a nebo přípravkem bottle wash, které jsou na dětské nádobí vhodnější :slight_smile:
16. dub 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek