Babycalm - předávkování, může mít malá bolení?

arny100
7. únor 2018

Máme jet na pohotovost. Manžel omylem otevřel nové balení baby calmu a dal ji do mlíčka 3 kapky nezředěného baby calmu. Co těď? Může mít malá bolení? Má 2 měsíce

almara2
7. únor 2018

Už je to skoro 3 hodiny, jak jste dopadli?

makiszek
7. únor 2018

Myslím ze ji to maximálně prožene

astyna
7. únor 2018

ahoj, já myslím, že v pohodě, taky mě občas ujela ruka :D

arny100
autor
7. únor 2018

@almara2 zatim vic prdime jinak nic.Kapky byly tak aplikovane o pul 4 , tak snad by to melo uz pusobit ne?

odula
7. únor 2018

@arny100 ježková noha... 😀 prosím tě četla sis složení? babycalm je fenyklovej, anyzovej a matovej olej. z techhle oleju se muze leda bobnout . resila bych to mozna kdyby vyzahla celou sklenku MISTO mlíka. tři kapky neredenyho fakt ne. navíc od 1 mesice se ma davat 10 kapek redenyho takže.... myslím že můžeš být v klidu ;)

absintka19
7. únor 2018

Temer vzdy mi ujede ruka, kape to rychle, davam dve nebo tri a nic ji neni, davam je od 2 tydnu 🙂 nepanikar :*

arny100
autor
8. únor 2018

@absintka19 jo to jo,ale toto byl neredeny vodou baby calm 🙂

vanea
8. únor 2018

Asi bych byla v klidu🙂) jak už psala odula, Je to "jen" olej, ne nic chemického...max ji to muze prohnat🙂 malý už měl taky neredenou dávku a rovnou do pusinky, myslím že to bylo i víc než tri kapky... jen víc prdel🙂

almara2
8. únor 2018

@arny100 tak super,aspoň se vyprdela

absintka19
8. únor 2018

@arny100 no jo ale dle slozeni to miminku fakt neublizi. Neplas se 🙂 kdyby jsi priste nevedela, mlicko vylej a udelej nove. Ale fakt se neboj, max bude kakat a prdet vic 🙂