Babypark. Zapůjčení náhradního kočárku po dobu reklamace

mirabell1512
3. říj 2011

Neumím si dost dobře představit, že bych byla měsíc bez kočárku a nechci zas hned pod tlakem kupovat narychlo golfky, i když časem na ně samozřejmě také dojde.

Díky za info či zkušenosti.

hojda
3. říj 2011

Nevím, jesli přímo náhradní podvozek, spíše bych čekala náhradní kočárek, jinou značku.

beruskaveruska
19. říj 2011

v pátek jsem reklamovala kočárek a rovnou mi paní řekla, že nám náhradní nepůjčí a bylo......

veruska007
20. říj 2011

Koupili jsme 3. kocarek, reklamovali jsme vsechny 3, vsechny do tydne po zakoupeni... ja nevim, co my to mame za pech 🙄 . U prvniho nam pujcili podvozek, bohuzel, rozpadl se za par dni stejne tak jako ten nas, co jsme reklamovali... des, nakonec jsme se na reklamace vykaslali a koupili druhy. A pozdeji treti - k tem uz jsme nedostali nahradniho nic, takze jsem mesic nosila dite v babyvaku ... chjo chjo, ma zada. Chtela jsem si koupit bazarovy kocarek (da se i za tisicovku), ale manzel prohlasil, ze ne, kdyz jsem chtela babyvak, tak at nosim dite v nem... no, horor to byl, vycerpana jsem byla strasne, par dni pote, co jsme konecne dostali kocarek zpatky, jsem dost onemocnela, beztak z toho vycerpani 😔