• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bála se vaše dítka lézt na trávu?

9. července 2011 
Ahojky, malej se bojí lézt z deky na trávu. Když ho dám venku na deku, chvilku si tam hraje, pak už by chtěl pryč a rozhodne se lézt, ale když zjistí, že na všech 4 stranách končí deka u trávy :slight_smile: , je z toho nešťastnej a brečí. Zažily jste to se svýma dětma taky? Normálně nijak bázlivý není. Doufám, že ho to brzo přejde...
30. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme totéž. Přesně, jak popisuješ :wink:
30. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
náš Honzíček byl to samé a vyrostl z toho a nebojí se, ted mám opačný problém a to ho zase z trávy dostat-sedí nebo klečí a trhá si travičku do svého autíčka a byl by tak i hodinu, že někam jdeme je mu šumák on si chce trhat travičku
30. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to přejde, u nás to teda nebylo o lezení na trávu, ale ani jeden z kluků nechtěl stát naboso na trávě. :wink: A co ho rovnou položit na trávu bez deky, třeba mezi sedmikrásky ať má co zkoumat? :slight_smile:
30. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne :slight_smile:
30. čer 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabinka se chvili travy jakoby stitila, i pisku, ale rychle to preslo :slight_smile: ma to jednu vyhodu, aspon budete bez klistete! :slight_smile:
30. čer 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
My to zase máme opačně - i kdyby byla deka sebevětší, okamžitě zdrhá na trávu/písek/beton...těžko říct, co je horší :slight_smile:
30. čer 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Veru se trávy nebála, ale jaksi jí nedůvěřovala, takže když omylem šlápla na travičku, tak hned jakoby naskočila, chodila po špičkách, aby se co nejméně kontaminovala :grinning: :grinning: :grinning: Musí si na ni zvyknout, to chce čas :slight_smile:
30. čer 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano bál se trávy i písku, ale už ho to přešlo :slight_smile:
30. čer 2011 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja teda hlasim opak. Jak vidi neco jineho nez deku, hned tam leze. Trava i pisek jsou zuzo, hlavne kdyz to jde ochutnat.
1. črc 2011 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Malá je teda nadšená z travičky, máme zase problém ji udržet na dece. Slyším poprvé, že se nějaké dítě bojí
1. črc 2011 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Mája taky na ní moc nechce,řekla bych že jí píchá a škrábe,taks e teda tváří,ale písek jí neva :grinning: ,tak snad si zvykne
1. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, náš Míša se snad nebojí ničeho. První výlet na trávu dopadl legračně, byla mu asi nepříjemná, tak prostě lezl po rukou a po nohou, prdu do výšky, aby se náhodou trávy nedotkl, my máme spíš problém,že mu zachutnaly sedmikrásky a nezralá jablka takoví ti prcci, co padají ze stromu :slight_smile: :wink:
1. črc 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš to taky dělal, a pak zničeho nic ho to přešlo. Pravděpodobně ho prostě něco zaujalo, a bylo to silnější než hrůza z trávy. Od té doby se jí nebojí.
1. črc 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych malému Jiříkovi ukázala že je travička fajn a něakou bych utrhla a dala mu jí do ručičky, tak bych tam dala hračky, nebo malé autíčko že se jezdí po travičce a balón a klidně bych si lehla do trávy a vzala si ho na sebe, třeba by něco pomohlo, my s tím problém absolutně neměli, ale když se něčeho bojí, tak mu ukážu jak je to fajn a zapojím tátu že to i táta dělá a většinou strach hned přejde, nebo má jen takvé období co brzy přejde, my měli období ze sprchy a dneska se sprchuje skoro sám :grinning:
6. črc 2011 ve 23:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš kluk se trávy taky bojí - když jsem ho položila na trávu, tak stál na napjatých nohou a rukou, aby se jí nemusel dotýkat. Nijak to neřeším, aspoň neutíká z deky:slight_smile:. Myslím, že časem přijde na to, že se bát nemusí a podle mě je zbytečný ho to teď nějak učit. Proč by měl chodit po trávě, když se mu to nelíbí?
7. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Honzík se taky bojí, ještě neumí lézt ale když sez deky překulí na trávu, tak je z toho nešťastnej, zvedne ručičky a nohy (letadlo) jen aby se nemusel dotknout trávy a kolíbá se a kňourá, než aby se tam trápil, tak ho posunu nazpět, páč sám by to asi neudělal a rozbrečel se....ale nám to přijde legrační, chuděrka, fotbalista z něj zaplaťpánbůh nebude :grinning:
8. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s trávou problém neměli. ale když začala chodit tak chtěla chodit jen po dece, v obýváku jsme meli natažené 2 deky a chodila jen po nich:grinning:. taky jsem tohle ještě nikdy neslyšela, naštěstí to po třech dnech přešlo:grinning:, ted už mi lítá všude, vtom to mělo aspon výhodu
8. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn se taky ze začátku trávy trochu bál - nechtěl se jí dotýkat, ale přešlo to velice rychle - během pár dní :wink:
8. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni v létě byl Mates jen na dekách....na trávu ani náhodou.....to byl hned řev :grinning: a dobrý.....bos mi nikam neutekl
ale letos už mu to nevadí.......lítá bosatej a i když už šlápnul i na včelu,stejně sandálky nechce......tráva je tráva :grinning:
9. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek