Balónky do bazénku. Od jakého jsou věku?

k.ate
21. srp 2010

K prvním narozeninám bychom našemu prckovi chtěli koupit míčky do bazénku, zatím vedou ty od firmy Intex, koukala jsem na různý obchody a liší se věk, pro kterej jsou ty míčky určený, v jednom obchodě u nich je 0+, v jednom 12m+ a ve třetím, že jsou vhodný až pro děti od tří let, najde se tu někdo, kdo je má doma a byl by tak hodnej a kouknul se na tu tašku od nich, co je tam ve skutečnosti napsaný? Díky moc 🙂

beruska2x
21. srp 2010

ja uz tasku nemam, kupovala jsme je pres net a nejsem si jista jestli tam byl vek uvedeny, ale urco je mel malej ve stanu uz pred 1. narozkama - neni tam zadna mala cast, cim by to bylo nebezpecny...
😉

lenalena
23. srp 2010

My máme míčky z Tesca už asi od půl roku a v pohodě... Co na nich bylo napsané, netuším :(

stylly
23. srp 2010

nám je skoro 9.m a máme

vendulka
23. srp 2010

taky jsem kupovala k roku 100ks micku,ale co to bylo za firmu to netusim a na krabici bylo 3+, to vim..ale myslim, ze je to jedno jestli to ma 3lete nebo rocni dite

zelvatko
25. srp 2010

já myslím, že kulička je dost veliká, že ji dítě opravdu nedokáže sníst.. já je kupovala v tescu, byli v akci,ale Baruš je dostane až k vánocům a to jí budou 10měs... a na té tašce z tesca je napsáno 3+ ..