Bambusová zavinovačka, máte zkušenost?

sarkasarkasarka
20. dub 2018

Nemate prosim nekdo zkusenost s bambusovymi zavinovackami? Shanim neco na leto, az budou parna, aby se mi v ni drobek neupekl. Bez zavinuti bohuzel nedokaze usnout, je to semir😀 Chtela bych neco opravdu tenouckeho. Diky predem.

berenika39
20. dub 2018

Až bude to pravé léto, už bude prcek větší a zavinování třeba nebude (s velkou pravděpodobností) potřebovat🙂. Děti v tomto věku se mění co týden, měsíc. Uvidíš, nechala bych kupování "napotom".

sarkasarkasarka
autor
20. dub 2018

Ono staci i horko, jako bylo dnes. Mrnous se mi poti jako myska, tak jsem ho venku ani nebalila, celou prochajdu s sebou sil a nemohl zabrat🙄 Jinak pouzivam k zavinovani velkou plenu.

berenika39
20. dub 2018

@sarkasarkasarka to jsem chtěla říct -vzdušná velká plenka to jistí.používala jsem - narozený v srpnu v těchnej vedrech.

slunea
20. dub 2018

Mame bambusovou osusku a prijde mi hutnejsi, nez bavlnene. Myslim, ze v tom bude oproti bavlne teplo o trochu vic. Bambus je zase savejsi a pobere o trochu vic potu.

sarkasarkasarka
autor
20. dub 2018

Mam prave strach, aby material nebyl silny, hodilo by se mi neco prodysneho a lehkeho.

sola11
20. dub 2018

Na leto je nejlepsi zavinovacka z merino vlny

bonulinka
20. dub 2018

Mám koupenou bambusovou zavinovačku z bazárku a nevidím v tom velký rozdíl oproti z bavlny. Jen tedy rozměr je fajn - 120x120cm, takže je větší než klasická tetra osuška a vydrží tedy na zavinování déle, anebo místo lehké přikrývky, na utření po koupání až bude dítě větší...
Jinak na malé miminko mi stačí plena o rozměrech 80x80 cm a pak jsem zavinovala do osušky 90x100 cm. Naše děti měly rády zavinutí zhruba do 3 měsíců.

hojda
20. dub 2018

Zkus mrknout na výrobky z Dita Tábor s outlastem, mají i oblečení, já měla zavinovačcku i fusak s outlastem - termoregulace. Jinak bych zkusila na léto klidně i klasickou osušku, která se dělá ze stejného materiálu, jako plenky. Nejlepší jsou ještě ty staré po nás, kterou jsou nádherně měkké.

sarkasarkasarka
autor
21. dub 2018

Moc dekuji, kouknu😉

pavlinakm
22. dub 2018

Ja mam doma bambusovou zavinovacku asi 120*120. Hodne jsem ji vyuzila jen treba na prikryti. Me u male stacilo uspat v zavinuti a potom to povolit kdyz uz spala. Potrebovala to jen na usnuti. Ale mam dojem ze tencim/lehcim dojmem pusobi obyčejná plena z bavlny. A jak pisi holky, jedrn mesic mi bez toho neusla a druhy mesic uz v poklidu bez zavinuti. Takze az bude leto muze to byt jinak.