Batole často vyplazuje jazyk, může to být kvůli zubům?

suzanette
8. pro 2016

Hezky den!

Maminky, potřebuji poradit s uklidnit. Naše mala dost často vyplazuje jazyk, nyní ji rostou dva spicaky dole a ma ho venku celkem dost často až me to zarazi..muze to byt k těm zubum? Dělaly to některé vaše deti také? Mam strach aby neslo treba o nějakou neurologickou poruchu...:( kdyz jsem se ptala pediatra, tak me pouze odbyl...

ladyhacek
8. pro 2016

je když jsem četla nadpis tak si říkám zuby 🙂. Syn také vyplazoval - hlavně tedy u těch prvních u stoliček snad tolik né > nebo mi to už nepřišlo (stoličky a špičáky rostli současně)

suzanette
autor
8. pro 2016

Jj je pravda, ze růstem zubu to u nas asi začalo..ted ho plazi do obou stran jakoby, tam, jak jsou spicaky..ale des běs..Pusa olezla..uz ji i napominam...ale k ničemu..jazyk zastrci, ale zachvili nanovo

syrinxka
8. pro 2016

U nás se taky vyplazuje když rostou zuby 🙂

kaja2016
8. pro 2016

@suzanette moje dite vyplazuje mesice, zuby nikde, ale je patrne, ze to je hra🙂 mozna to zkus s ni, jestli by se nechytla - zkus na ni vyplazovat - at si overis, ze to dela vedome. Nevim, jen napad.

nikkimakri
8. pro 2016

Ahoj náš malý to jednu dobu dělal taky...prostě z ničeho nic začal pořád vyplazovat jazyk a není to tak dáno...cca v 7 měsících 🙂 A najednou asi před třeba tejdnama ho to zase přešlo...neřekla bych, že je to něco špatného 🙂 Děti si tak můžou hrát...objeví něco nového a tak to zkouší 🙂 Neviděla bych v tom něco špatného 🙂