Batole chce jíst uprostřed noci. Máte zkušenost?

alterna
2. kvě 2010

Chci se Vas zeptat.
Dcerku jsem prestala pred dvema mesici kojit. Kojili jsme hodne v noci. Když jsme přestali s kojením, spala celou noc. Ted se ale budí a chce v noci jíst, sní rohlík, lipánek nebo přesnídávku. Je spíš drobnější, hodně běhá. Tak si říkám že potřebuje doplnit energii. Kamaradka mi říkala že at jí nedávám že si zvykne, že se prostě v nooci nejí.
Nekdy chce i rohlík před spaním. Přes den jí pekně, vyváženou stravu i pije dobře.
Tak nevím, myslim že jí to časem přejde, ale zas se trošičku bojím aby si an to nezvykla. Ale zase si říkám že má prostě hlad.
Máte nekdo podobnou zkušenost?Jsou jí dva roky. díky moc

barunka81
3. kvě 2010

jÁ BYCH TO NECHALA KDYŽ MÁ HLAD, TŘEBA JÍ TO PŘEJDE ČASEM.

momin
3. kvě 2010

Ja bych ji nedavala jist v noci... 2 letemu diteti? 😲
No nevim..
ale zkusenost nemam.... 😅 😎

ria80
3. kvě 2010

No když je to dítě spíš drobné,tak bych asi dala,třeba má fakt hlad,a třeba trochu přibere. 😉

momin
3. kvě 2010

Hmm je pravda ze my mame obra.. Mozna kdyby sme meli hubenoura vidim to taky jinak.... 🙂 😉

ined77
3. kvě 2010

ahojky 🙂 ,
myslím že v tomhle věku už by v noci jíst neměla,ale taky vím,že pokud by měl můj synek hlad,dám mu 😔 .
akorát nechápu...to se vzbudí a řekne že chce papat? 😕,má opravdu hlad? ..nemůže to být třeba tím,že oddaluje spánek?
nevím no...ale dobré to není už kvůli zoubkům 😒 ☹ ...mléko už nepije?sice ve dvou letech...,ale pořád lepší než třeba lipánek 😨 ..

moravanka
3. kvě 2010

pokud ma hlad, dala bych. ja bych se sla taky najist, kdybych mela v noci hlad.

ria80
3. kvě 2010

Já bych dala pak bych vyčistila zuby.I u nás bych to docela uvítala,jásáme nad každým přibraným gramem.Ale ona nechce a budit ji kvůli tomu nebudu.

rimmel
4. kvě 2010

urcite by som nedala jedlo. ale skor mliecko a zvysila davku jedla cez den ak sa da..naozaj je to velmi nevhodne jest v noci, ako pre dieta tak aj pre dospeleho.

sisi.v
4. kvě 2010

snažila bych se dát mlíko - u malé to vždy zabralo. ale jestli má vážně hlad a je to drobek, jídlo bych jí dala.

alterna
autor
4. kvě 2010

jo jo vzbudi se tAk kolem 3 hodiny a volá hami hami, napiuje se čaje vody. Mlíko nechce, a chce rohlik nebo přsnídavku.Je drobnější. Posledni dny začla víc jíst i přes den, třeba to fakt potřebuje, jen nechci aby ji to takhle zustalo. Ale sní to jídlo vždy s chutí a zas usne.

Rimmle zvyšit davku u dvouleteho dítěte přes den nevim jak. Proste ji dokud chce.Ja jí i vysvetlovvala žev noci se nejí.

alterna
autor
4. kvě 2010

Když jsem ji kojila tak v noci take tak jenou pila. Přstali jsme kojit a přes mesic v noci nechctela spala celou noc a až ted najednou. Myslite že muže mít třeba nakej rustovej spur?

berunda
4. kvě 2010

Já bych ji asi určitě dala.
Asi má opravdu hlad a potřebuje to.Zkusila bych se zeptat dokorky. 😉

evi3
4. kvě 2010

Dcéra sa tiež občas o pol štvrtej ráno postaví na nohy s prehlásením, že chce raciolku alebo kafíčko ... vždy jej namiesto toho punúknem vodu, alebo čaj. Napije sa, ľahne a spí ďalej.
Keď sa zobudí až ráno, nikdy nechce normálne jedlo skor ako po hodine. Jédlo v noci by som nezavádzala. Dcéra tiež nie je valibuk, je štíhla, ale v noci má organizmus odpočívať a nie spracovávať jedlo 😉

rimmel
4. kvě 2010

alterna mozno ponukat jedlo castejsie..ovocie nech ma k dispozicii kedykolvek 😉

morgan
4. kvě 2010

Já si myslím, že to děcko (ač štíhlé) po nočních jídlech ani nepřibere a ani nezhubne pokud se mu nedá. Určitě se poradit s doktorkou ale u tak starého dítěte bych se bála, že si získá špatný návyk. Pokud nechce ani mlíčko, tak možná to není hlad, jako spíš opravdu špatný zvyk. Jak píše Rimmel, v noci určitě není vhodné jíst pro nikoho, kromě miminek samozejmě 😉

korbelinda
4. kvě 2010

Míšovi byly 22.4. 2 roky a stále vstává v noci na lahev mlíka. A to je nekojený. Tudíž já bych to nějak nehrotila, spíš bych jí zkusila místo jogurtů nabídnout také mléko. Třeba Hami hajaja, to je takový hutný, zahuštěný, vanilkový, třeba by jí to šmakovalo.

molicova
7. kvě 2010

Ahojky, já jsem Tomáška přestala kojit v roce a skoro do roka a pul se mi budil v noci na mliko. Treba kolem druhe hodiny a pak spal do deviti. Tak jsem mu zacala davat pred koupanim kasi a po koupani mliko a budll se porad. Tak jsem ale nejak vydedukovala, ze ma zizen, ale caj nechce. Tak jsem mu pres den zacala davam casto pit a ted je mu rok a pul a v noci se mi uz nebudi a spinka celou noc az do rana, do tech 6-7 to mu dam mlicko a jeste to zalomi do tech pul devate. Tak nevim, jesti to bylo opravdu zizni, nebo dospel do stadia, ze opravdu vydrzi spat celou noc. Tak budu dzret palecky, treba si mala taky zvykne. Ale mlicko jsem mu dala pokazde. Jinak by proplakal noc a nevyspali bychom se ani jeden 🙂