Batolící se ,,Ráčci a Lvíčci" ;o)

perchticka
23. črc 2010

Tak jsem nás přesunula z kojenců. Letí to jako blázen! 😵
Takže lonští, letní mimísci ve znamení raka a lva sem! 🙂 😉

betty2
14. led 2014

@joa.n moc gratuluji a obdivuji, že jsi zvládla s dvěma dětma 😉 🙂
@pisisvori tak to je super, doufám, že všechno i nadále bude probíhat v pořádku a dopadne vše na 1* 😵 😵 je fakt, že nad 35 let tu plodovku doporučují, já tomu unikla o fous, ale asi bych tam šla, přeci jen bych asi postižené děťátko nedala...

joa.n
3. únor 2014

@pisisvori
koukám, že miminku je v bříšku dobře a přibude asi ráček ... takže budeš mít doma dva raky ... 😀 😀 (a já mám doma dva lvy).. paráááda..
jak jinak je?? 🙂

pisisvori
4. únor 2014

@joa.n ahojjojo měl by to být určitě RAK(když teda nebude na svět nějak extrémně chvátat) a jsem moc ráda...i když jsme chtěla radši rybu v březnu...ale nezadařilo se🙂.
Jinak je zatím vše dobré, cítím se fajn...jen hodně unavená....ale snížila jsme si úvazek na 1/2, aby na mě nepadly další névé projekty = stres. Screening v I.trimestru v pořádku , žádné hraniční hodnoty, ale dost dobré..tripple testy ještě lepší....ale stejně jsme si zacvakala Prenascan...výsledek by měl být tenhle týden, tak doufám, že bud evše dobré. Teď mě tady jedna maminka trochu vyplašila, že jí vyšel Prenascan falešně pozotivní na Turnerův syndrom a tak šla pak ještě na plodvku....No podle dr. ve 13ttb yto měla být zase holčička, kterou já moc chci, tak jsem zvědavá co z toho Prenascanu vyjde...já se totiž citím víc na kluka od začátku..
A jak u vás ...co malý dva lvíčci jak si hrajou...a jak to zvládáš???

Holky, jestli sem ještě choíte...já mám s dcerou pořád problm s nočním čůráním. Na všechno je tak šikovná, ale tohle je od 3-3,5 pořád stejné....2 dny dobrý, 2 dn ypočůraná....3 dny dobrý...2 dny špatný...2 dny dobrý 4 dny čůrá....už jdeme na UTZ ledvin....ale nějak to ani nesouvisí s pitím podle mne..třeba včera moc nepila(už po 6 se nenapila) čůrat byla před mytím, pak za půl hodiny a pak za dalších asi 25 minut před usnutím...někdy se napije ještě v posteli a nepočůrá se. Už nevím co s tím

joa.n
12. únor 2014

@pisisvori
u nás dobrý.. děti se sžily.. už spolu lumpačí.. 😉 😉
Filip je fakt jiný než Kačka
ona je klidnější.. on umrčený.. zato lépe papá a usíná úplně sám už od narození.. 😅

ad to počůrávání:
u Kačky řešíme už dlouho to samé.. taky sono ledvin, krevní testy a vše je OK..
musím zaklepat (ťuk ťuk), ale dáváme ji vyčůrat ještě než jdeme spát.. a od té doby dobrý.. taky hlídáme to večerní pití.. když je nastydlá, tak se na 100% počůrá..
mě dr. řekla, ať to nehrotím dokud nechodí do školy (já i manžel jsme měli stejný problém).. je to prý způsobeno špatným vylučováním nějakého hormonu v mozku a s věkem to odezní.. 😉

tak ať vše dobře dopadne.. miminko je určo zdravé 🙂 a ty si užívej těhu (já už taky neplánuju, tak na to s nostalgií vzpomínám) 🙂