Bezpečnostní zábrany do dveří. Máte zkušenost?

karca21
3. lis 2009

Potřebuju koupit zábranu do dveří, nechceme vrtat do futer, takže přemýšlím nad těma, co se rozpínají mezi futra tlakem. Ptala jsem se jedné maminky na zábranu od Scarlett http://www.nej-kocarky.cz/scarlett-zabrana-do-d... , protože se mi líbí nejvíc a ona řikala, že jí nakonec pro jistotu přidělali stejně na šrouby, pro větší bezpečnost, že jejich děti na tom furt visely. Tak jsem si řikala, jestli třeba ty kovové bílé, jak se dělají, nebudou pevnější, že se to dá třeba víc rozepnout mezi ty futra, fakt silou, aby to to dítě nemohlo prokopnout. Nemáte zkušenosti???

reruna
3. lis 2009

Ahoj máme kovovou bílou zábranu takovou tu rozepínací z Ikey a mě se zdá, že drží dobře, ale máme ji za dveřmi a malej tam moc nechodí, je to taková jistota, kdyby náhodou, protože dveře smozřejmě už umí otevřít a ze nimi je schodiště s velkou dírou, tak nevím, kdyby na ní furt visel nebo s ní moc lomcoval, jak by držela, ale mysllím, že jo.

kacka.va
3. lis 2009

my máme taky ty bílé z ikey. Malá se na to taky věší, ale v pohodě. Jinak se to rozepře, jak kdo chce, reguluje se to šroubama

karca21
autor
3. lis 2009

Holky, děkuju moc za odpovědi.

stazina
31. srp 2011

AHoj , chtěla bych se zeptat, zda nevíte někdo o nějaké zábraně nad schodiště v šířce asi 140cm..a s dvířkama.....našla jsem Bezpečnostní zábranu od Chicca s prodlužovacími díly,a el píšou, ež doporučují použít jen jeden rpodlužovací díl...a my bychom potřebovali dva...takže nevím, co s tím..poradíte některá? díky

dvorka1
12. zář 2012

Ahoj!Nemáte někdo zkušenosti se zábranou ke kamnům?Prý se ty kovové moc rozpálí a u dřevěných se bojím aby nezačly hořet.....poradíte mi?Díky