Bílý šum. Prý je přístroj, který dělá zvuky pro děti

malymiki
22. pro 2009

Maminky,slyšeli jste někdy o tzv. bílém šumu.Je to zvuk,který má pomoci uspat a uklidnit miminko.Prý existuje přístroj,který má asi 3 různé zvuky speciálně pro děti-tlukot srdce,zvuk co mimčo slyšelo v děloze.Máte s tím někdo zkušenosti???

elitera
22. pro 2009

jmenuje se to maminka a každý miminko to fasuje automaticky u porodu 😉

claire
22. pro 2009

Malymiki, buď chceš přístroj, který dělá bílý šum/zvuk (odfiltrovává ostatní zvuky, aby nerušily), anebo přístroj, který dělá konkrétní zvuk...

katwind
22. pro 2009

A nebo není nic jednoduššího než na netu stáhnout nějaký šum, je tam děloha, zvuk auta, fén, vysavač atd😉

achalteke
22. pro 2009

Elit 😀 😀 😀 😀 krásně napsaný...

dvojka
22. pro 2009

Dobrý je nechat puštěný nenaladěný rádio...Ještě ušetříš 😉

anicka164
22. pro 2009

doporučuju fén, funguje to stejně 😉

achalteke
22. pro 2009

rozladěný radio je super, doporučuju

lamarika
22. pro 2009

U nás jednoznačně digestoř 😉

Malimiky: Vím co máš na mysli a sesznámila jsem se s tím na veletrhu Pro dítě. U jednoho stánku to tam předváděli. Teď když to vemu zpětně, tak si myslím, že je zbytečný to kupovat. Opravdu stačí zapnout nějaký spotřebič, protože vydávají stejný šum. Ten tlukot srdce si stáhni z Netu, nahraj na diktafon, diktafon zahrabej mezi plyšáky a máš to to stejný 😉

anicka164
22. pro 2009

jo, prý taky funguje vysavač 🙂

wjerushka
22. pro 2009

ještě není marná myčka, vysavač a digestoř taky super 😉

poletucha
22. pro 2009

malymiki- my mame ten pristroj,bohuzel v CR se prodavaji pouze na baterky,ne do site..tak jsme ho objednali z UK ,ma asi 8 ruznych zvuku,my pouzivame akorat sum oceanu na noc a je to super, krasne to blokuje veskery ostatni zvuky z venku nebo jinych mistnosti 😉 ..takze doporucuju,na amazonu se prodava asi za deset liber,postovny po UK zdarma, akorat neposilaj mimo UK 😒

elzik
24. pro 2009

Poletucha - prosím tě a má ten přístroj nějaký konkrétní název - zkusila bych se podívat na net. Moc děkuji 😀

crca
24. pro 2009

A já jsem si říkala,že když jdu vysávat,tak jak je možný že usnou 😀 Většinou jdu vysávat když jsou protivný a brečej oba a je fakt,že než vysaju tak chrní 😅

poletucha
24. pro 2009

elzik-my mame primo tenhle:
http://www.amazon.co.uk/HoMedics-SS-2000-Sound-...
crca-jj,deti jsou zvykly z briska na velkej hluk,tak je to uklidnuje 😉