Bio výrobky. Snažíme se jíst zdravěji

chechta
6. zář 2006

Ahojte holky, chtěla bych vědět jestli je tu někdo stejně ulítlej jak já. Poslední dobou se snažím kupovat bio výrobky, případně potraviny bez umělých konzervantů, barviv, glutamanu atd..
Snažím se jíst zdravěji - něříkám, že se mi to vždy daří, ale alespoň některé výrobky jako třeba bílou mouku jsem zcela vyměnila, za celozrnou a to stejně s cukrem ten mám jen přírodní s melasou nebo třtinový.
chtěla bych taky, aby mé děti neměli problém s obezitou a různými neduhy dnešní doby a chtěla bych jim už od mládí vštěpovat jak správně a hlavně zdravě jíst - jste na tom někdo jako já?? 🙂

apollo11
25. kvě 2010

@tegga www.bioslunecnice.cz, kazdy ctvrtek cerstva kurata nebo celotydenne mrazena 😉

cuppa
1. dub 2011

Pro milovníky kvalitních čajů a kávy mám vynikající zprávu! Nedávno byl otevřen nový licencovaný internetový obchod zaměřený na osvědčenou anglickou značku Clipper, jejíž produkty mají certifikaci Fairtrade a Bio. Chcete vědět více? Navštivte stránky http://www.fair-bio-caje.cz a vyberte si z poctivé nabídky rozmanitých druhů čajů a kávy. Nyní ke každé objednávce malý dárek. 🙂

lenyk1
28. kvě 2015
Uživatel lenyk1 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenyk1.

vločky jsou u nás doma velmi oblíbené 😀 Proto jsem si pořídila vločkovač, kterým si vyrábím domácí vločky. Jejich chuť je oproti kupovaným, nesrovnatelně chutnější a prostě lepší. Pokud by někoho zajímalo, tak je to vločkovač od firmy Waldner Biotech. Moc šikovný pomocník.